Żarówki LED D1R / D1S / D3R / D3S

Żarówki LED D1R, D1S, D3R i D3S są zamiennikami żarników ksenonowych znajdujących zastosowanie w samochodowych reflektorach przednich. Ten rodzaj akcesoriów doskonale spełnia funkcje żarników ksenonowych D1R do reflektorów bez soczewki, z tradycyjnym odbłyśnikiem, zintegrowanych z zapłonnikami żarników D1S do reflektorów projekcyjnych z soczewką, żarników ksenonowych D2R bez zapłonnika do reflektorów bez soczewki, D2S do reflektorów soczewkowych, D4R do reflektorów z odbłyśnikiem, a także zintegrowanych z zapłonnikiem żarników ksenonowych D4S do reflektorów z soczewką.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie żarówki samochodowe LED D1R, D1S, D3R i D3S marki AMiO kompatybilne z typem montażu żarników ksenonowych. Akcesoria emitują wiązkę świetlną o mocy 3200 lm i temperaturze barwowej 6000 K. Prawidłowa instalacja żarówek wymaga drobnych przeróbek polegających między innymi na pominięciu przetwornicy. Żarówki AMiO o mocy 40W wyposażono w 12 diod 3.3W HQ LED oraz solidny aluminiowy radiator. Doskonałe parametry żarówek LED D2R, D1S, D3R i D3S pozwalają kierowcy cieszyć się stylową, białą wiązką, stanowiącą jednocześnie oszczędne i niezawodne źródło światła.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij