Żarówki ksenon LED

Kategoria produktów w sklepie motoryzacyjnym dwr.com.pl obejmuje żarówki ksenon LED, które stanowią nowoczesne rozwiązanie zamienników dla tradycyjnych żarówek ksenonowych D1S / D1R, D3S, D5S oraz D8S. Żarówki ksenon LED wyróżniają się kilkoma istotnymi cechami.

  • Barwa światła: Żarówki ksenon LED oferowane przez sklep charakteryzują się barwą światła o temperaturze 6500K. Ta temperatura barwowa sprawia, że światło jest jasne, białe i zbliżone do światła dziennego, co może poprawić widoczność podczas jazdy.
  • Moduł Canbus: Ważną cechą produktów jest obecność modułu Canbus. Ten moduł jest odpowiedzialny za eliminację błędów związanych z wskazówkami o spalonej żarówce na desce rozdzielczej. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się pewnym i bezproblemowym użytkowaniem żarówek LED.
  • Montaż typu Plug & Play: Żarówki ksenon LED oferują montaż typu Plug & Play, co oznacza, że są łatwe do zainstalowania. Nie wymagają usuwania przetwornicy ani przerabiania instalacji. Montaż jest prosty i szybki, podobny do instalacji tradycyjnych żarówek.

Oferta sklepu motoryzacyjnego dwr.com.pl w kategorii żarówek ksenon LED obejmuje produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się nowoczesnymi technologiami, takimi jak moduł Canbus i montaż Plug & Play. Szybka realizacja zamówień dodatkowo zwiększa atrakcyjność oferty dla klientów poszukujących efektywnych i niezawodnych rozwiązań oświetleniowych do swoich pojazdów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij