Bezpieczniki JAPVAL

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL są elementami gwarantującymi ochronę instalacji elektrycznej o natężeniu od 20 do 100A, a więc czuwają nad bezpieczeństwem najważniejszych dla prawidłowego działania pojazdu urządzeń eklektycznych. Bezpieczniki JAPVAL występują w dwóch odmianach konstrukcyjnych. Pierwszym rodzajem są akcesoria 62M, które cechują się poziomym ułożeniem styków, drugi typ to bezpieczniki z pionowymi stykami dostępne w tak zwanej wersji żeńskiej, ze stykami ukrytymi w obudowie oraz męskiej, ze stykami odkrytymi.

W korpusie bezpieczników JAPVAL znajduje się taśma miedziana o ściśle określonej grubości i szerokości. Gdy nastąpi gwałtowny wzrost natężenia płynącego przez taśmę prądu, łuk elektryczny zapala się, stapiając taśmę i powodując rozłączenie obwodu. Bezpieczniki JAPVAL posiadają obudowy w różnych kolorach. W ten sposób oznacza się ich wartości. Kolor żółty oznacza na przykład bezpiecznik 60A, zielony – 40A, czerwony – 50A, a granatowy 100A. Dostępne w naszej ofercie bezpieczniki JAPVAL dostarcza ceniona w branży motoryzacyjnej firma Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij