Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 30A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 30A (2 sztuki)
5,00
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63606Kod producenta: 63606Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 30A to elektryczne zabezpieczenia przeznaczone do ochrony instalacji elektrycznych w pojazdach przed uszkodzeniem związanym z nadmiernym natężeniem prądu. Ten konkretny model ma amperaż 30A, co oznacza, że jest zaprojektowany do obsługi obwodów, w których prąd może osiągnąć maksymalnie 30 amperów.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 30A (2 sztuki) - główne cechy produktu

  • Amperaż: 30A - Oznacza, że bezpiecznik jest w stanie wytrzymać prąd o wartości do 30 amperów, zanim się przepali i przerwie obwód. Jest to ważne, ponieważ różne obwody w samochodzie mogą wymagać różnych poziomów zabezpieczenia.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki są wykonane ze stopu cynku. Materiał ten jest stosunkowo lekki i odporny na korozję, co sprawia, że jest odpowiedni do zastosowań w samochodach, gdzie występują różne warunki atmosferyczne.
  • Zastosowanie: Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MICRO FEMALE 14, 30A są przeznaczone do montażu w różnych miejscach w samochodzie, gdzie istnieje ryzyko przeciążenia prądem. Mogą to być np. obwody związane z oświetleniem, wentylatorem, układem audio itp.
  • Ilość w opakowaniu: W opakowaniu znajdują się 2 sztuki bezpieczników, co pozwala na ich zastosowanie w dwóch różnych miejscach lub zapas w przypadku awarii.

Bezpieczniki samochodowe są niezbędnym elementem ochrony przed uszkodzeniami układu elektrycznego w pojeździe. Ich właściwe dobranie do konkretnego obwodu oraz regularna kontrola stanu technicznego są kluczowe dla zapewnienia bezpiecznej i niezawodnej pracy instalacji elektrycznej w samochodzie.

Szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym JAPVAL MICRO FEMALE 14 w sklepie dwr.com.pl

W asortymencie sklepu dwr.com.pl znajdziesz bogaty wybór bezpieczników samochodowych, w tym popularne bezpieczniki JAPVAL MICRO FEMALE 14. Te niezawodne zabezpieczenia są dostępne w różnych wersjach amperażu, w tym 20A, 25A, 30A, 40A, 50A i 60A, co pozwoli Ci dopasować odpowiednią ochronę do różnych obwodów w Twoim samochodzie. Dbając o bezpieczeństwo Twojego pojazdu, polecamy zapoznać się z naszym bogatym wyborem bezpieczników JAPVAL.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.