Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI CLIP, 25A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI CLIP, 25A (2 sztuki)
5,99
Kup do 16.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63620Kod producenta: 63620Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI CLIP to produkt o dużej funkcjonalności, który ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo instalacji elektrycznych w samochodach. Produkt ten jest dostępny w zestawie zawierającym 2 sztuki bezpieczników o amperażu 25A.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI CLIP, 25A (2 sztuki) - cechy produktu

  • Ochrona przed nadmiernym natężeniem prądu: Bezpieczniki JAPVAL MINI CLIP zostały zaprojektowane do skutecznego zabezpieczania instalacji elektrycznych przed uszkodzeniem, które mogłoby wystąpić w wyniku przekroczenia dopuszczalnego natężenia prądu. Dzięki amperażowi wynoszącemu 25A, są one odpowiednie do zastosowania w różnych obwodach samochodowych.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki zostały wykonane ze stopu cynku. Jest to trwały i odporny na korozję materiał, który gwarantuje długą żywotność produktu, nawet w trudnych warunkach środowiskowych.
  • JAPVAL MINI CLIP: Ich kompaktowy design w formie mini klipsa sprawia, że są łatwe w montażu i wymianie. 
  • Zastosowanie zgodnie z potrzebami: Ponieważ różne obwody w samochodzie mogą wymagać różnych amperaży, dostępność bezpieczników o różnych wartościach amperażu pozwala na dostosowanie ich do konkretnych potrzeb i wymagań każdej konkretnej sytuacji.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL MINI CLIP 25A (2 sztuki) to niezawodne narzędzie, które zapewnia ochronę dla instalacji elektrycznych w samochodach, chroniąc je przed przeciążeniem prądem i potencjalnymi uszkodzeniami. Dzięki wykonaniu ze stopu cynku i łatwemu montażowi, stanowią wartość dodaną dla każdego kierowcy i mechanika samochodowego.

Bezpieczniki JAPVAL MINI CLIP w asortymencie sklepu dwr.com.pl – Twoje źródło ochrony instalacji samochodowych.

W sklepie dwr.com.pl mamy zaszczyt oferować bogaty wybór bezpieczników samochodowych, w tym renomowane bezpieczniki JAPVAL. Nasza oferta zawiera bezpieczniki JAPVAL MINI CLIP, które są dostępne w dwóch wersjach amperażu: 25A oraz 30A. To niezawodne rozwiązanie, które zapewni ochronę dla Twoich instalacji elektrycznych w samochodzie. Bezpieczniki JAPVAL MINI CLIP to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności, które warto mieć zawsze pod ręką. Wybierz właściwą wersję amperażu i dbaj o bezpieczeństwo swojego pojazdu!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.