Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, 65A (2 sztuki)

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, 65A (2 sztuki)
6,99
Kup teraz - dostawa w czwartekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: J2-63618Kod producenta: 63618Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, 65A (2 sztuki) to elektryczne zabezpieczenia przeznaczone do ochrony instalacji elektrycznych w pojazdach przed ewentualnym uszkodzeniem spowodowanym nadmiernym natężeniem prądu. Bezpieczniki JAPVAL CLIP są zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w samochodach i mają amperaż wynoszący 65A, co oznacza, że są w stanie przewodzić prąd o wartości do 65 amperów, a w przypadku przekroczenia tej wartości, automatycznie się wyłączają, chroniąc w ten sposób instalację elektryczną przed przeciążeniem.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP, 65A (2 sztuki) - cechy produktu 

  • Ochrona przed przeciążeniem: Bezpieczniki JAPVAL CLIP zostały zaprojektowane w celu ochrony instalacji elektrycznych samochodu przed przeciążeniem prądowym. Gdy prąd przekroczy 65A, bezpiecznik zostanie przerwany, co zapobiegnie uszkodzeniu przewodów i innych elementów elektrycznych.
  • Materiał wykonania: Bezpieczniki JAPVAL CLIP są wykonane z wysokiej jakości stopu cynku, co zapewnia trwałość i skuteczność w działaniu. Stop cynku jest często używany do produkcji bezpieczników, ponieważ jest odporny na korozję i ma dobre właściwości przewodzące.
  • Opakowanie: W zestawie znajdują się 2 sztuki bezpieczników. To ułatwia wymianę lub zapasowe zabezpieczenie w razie potrzeby.
  • Różne moce: Bezpieczniki JAPVAL CLIP są dostępne w różnych mocach, ale w tym przypadku amperaż wynosi 65A. Możesz dostosować bezpieczniki do konkretnych obwodów w samochodzie, aby zapewnić odpowiednią ochronę dla różnych komponentów.

Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP 65A są ważnym elementem systemu elektrycznego pojazdu, pomagając utrzymać niezawodność i bezpieczeństwo działania instalacji elektrycznej. Warto zadbać o ich regularną kontrolę i wymianę w razie potrzeby, aby uniknąć potencjalnych uszkodzeń w samochodzie związanych z przeciążeniem prądem.

Nowość w sklepie dwr.com.pl: Bezpieczniki samochodowe JAPVAL CLIP w różnych wersjach amperażu!

Zapraszamy do sklepu dwr.com.pl, gdzie znajdziesz szeroki wybór bezpieczników samochodowych, w tym renomowane bezpieczniki JAPVAL. Bezpieczniki JAPVAL CLIP dostępne są w wersjach o amperażu 45A, 65A i 75A, abyś mógł dobrać odpowiednią ochronę dla swojego pojazdu. Ochrona Twojej instalacji elektrycznej jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.