Pompy i pompki do paliwa

Pompy i pompki do paliwa wykorzystywane są w warunkach warsztatowych do usunięcia paliwa ze zbiornika pojazdu przed jego naprawą, opróżnienia dużego naczynia, na przykład beczki oraz przepompowania płynu z jednego zbiornika do drugiego. Urządzenia wyposażone są w dwa króćce – ssący wlotowy oraz tłoczny wylotowy. Ciecz pompowana jest dzięki ruchom wirnika lub zasysana przez tzw. gruszkę ręczną poprzez przewody podłączone do poszczególnych wlotów. Pompki do paliwa posiadają wysokiej jakości uszczelnienia mechaniczne, które w pełni chronią przed wydostaniem się czynnika pompowanego do atmosfery.

Ze względu na sposób zasilania wyróżniamy pompy i pompki do paliwa elektryczne i ręczne. Najczęściej wykorzystywanym typem są pompki napędzane silnikiem elektrycznym. Tam, gdzie warunki nie sprzyjają podłączeniu pompki do źródła prądu, wykorzystywane są pompki ręczne, w których zasysające podciśnienie uzyskuje się dzięki manualnej obsłudze elementu pompującego. Rekomendujemy pompy i pompki do paliwa marek Carmotion i Stanmot adresowane zarówno do mniejszych warsztatów, jak i osobistego użytku właścicieli pojazdów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij