Chemia samochodowa Prestone

Prestone jest amerykańską marką preparatów chemii samochodowej produkowanych przez KIK Custom Products Inc. Tworzone przez lata innowacyjne rozwiązania marki wpłynęły znacząco na standard ochrony i eksploatacji poszczególnych podzespołów mechanicznych pojazdów. Firma wprowadziła na rynek pierwszy płyn do chłodnic z zawartością glikolu etylenowego oraz inhibitorów korozji chroniących elementy układu chłodzenia przed rdzą. W bogatym asortymencie Prestone znajdziemy między innymi niezawodne środki do chłodnic, płyny do uszczelniania i płukania chłodnic, odrdzewiacze, odkamieniacze oraz testery płynu chłodniczego. Sporo miejsca w katalogu artykułów amerykańskiej firmy zajmują również dodatki do paliw, produkty dla warsztatów, płyny eksploatacyjne oraz środki przystosowane do użytkowania w sezonie zimowym.

Szeroki wybór rewelacyjnych produktów oraz wieloletnie doświadczenie plasuje markę na pozycji lidera brandów motoryzacyjnych o globalnym zasięgu. Jej oferta systematycznie się powiększa, prezentując kierowcom różnorodne rozwiązania do pielęgnacji samochodów. Sprawdź precyzyjnie skomponowaną gamę płynów chłodniczych oraz środków do układów wspomagania Prestone dostępną na stronie naszego sklepu internetowego.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.