Chemia samochodowa Prestone

Prestone jest amerykańską marką preparatów chemii samochodowej produkowanych przez KIK Custom Products Inc. Tworzone przez lata innowacyjne rozwiązania marki wpłynęły znacząco na standard ochrony i eksploatacji poszczególnych podzespołów mechanicznych pojazdów. Firma wprowadziła na rynek pierwszy płyn chłodniczy Prestone z zawartością glikolu etylenowego oraz inhibitorów korozji chroniących elementy układu chłodzenia przed rdzą. W bogatym asortymencie Prestone znajdziemy między innymi niezawodne środki do chłodnic, płyny do uszczelniania i płukania chłodnic, odrdzewiacze, odkamieniacze oraz testery płynu chłodniczego. Sporo miejsca w katalogu artykułów amerykańskiej firmy zajmują również dodatki do paliw, produkty dla warsztatów, płyny eksploatacyjne oraz środki przystosowane do użytkowania w sezonie zimowym.

Szeroki wybór rewelacyjnych produktów oraz wieloletnie doświadczenie plasuje markę na pozycji lidera brandów motoryzacyjnych o globalnym zasięgu. Jej oferta systematycznie się powiększa, prezentując kierowcom różnorodne rozwiązania do pielęgnacji samochodów. Sprawdź dostępne na stronie naszego sklepu internetowego płyny chłodnicze Prestone oraz płyny do wspomagania kierownicy Prestone.

Prestone – innowacyjne rozwiązania dla Twojego samochodu

Marka Prestone oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania w zakresie ochrony i pielęgnacji poszczególnych podzespołów mechanicznych pojazdu. Firma od początków swojego istnienia pretendowała do pozycji lidera branży. Wzbogacone formuły oraz unowocześniony proces produkcji gwarantują wysoką jakość, jaką wyróżniają się płyny chłodnicze Prestone oraz płyny do wspomagania kierownicy Prestone. Preparaty z upływem czasu podlegały też regularnym modyfikacjom. W kolejnych latach na rynkach motoryzacyjnych całego świata pojawiały się płyny chłodnicze Prestone oraz płyny do wspomagania kierownicy Prestone o wyjątkowych właściwościach, których próżno było szukać w ofercie konkurencji.

Wśród osiągnięć firmy w zakresie rozwijania możliwości różnego rodzaju płynów eksploatacyjnych znajdziemy:

  • Pierwszy płyn do chłodnicy Prestone bazujący na glikolu etylenowym stanowiącym obecnie główny składnik wielu innych produktów o tym samym przeznaczeniu.
  • Płyn chłodniczy Prestone wzbogacony o inhibitory korozji, których zadaniem jest ochrona podzespołów układu chłodzącego oraz optymalizacja jakości ich pracy.
  • Innowacje w zakresie zabezpieczenia konstrukcji i przedłużenia okresu eksploatacji chłodnic aluminiowych.
  • Wprowadzenie systemu „No Glug Jug” umożliwiającego wygodne i precyzyjne napełnienie zbiornika chłodnicy nieprzerwanym strumieniem.
  • Uniwersalny płyn do chłodnicy Prestone możliwy do zastosowania w każdej marce i modelu pojazdu.

Na przestrzeni lat firma zaprezentowała również wiele innowacji w zakresie pielęgnacji i ochrony chłodnic samochodowych, a także urządzeń przeznaczonych do magazynowania wody w przyczepach kempingowych czy łodziach. Obecnie w bogatej ofercie marki znajdziemy również wydajne i niezawodne kosmetyki samochodowe.

Prestone – jakie produkty marki znajdziecie w naszej ofercie?

Popularnych wśród kierowców oraz doskonale ocenianych przez ekspertów branży automotive preparatów takich jak płyny chłodnicze oraz płyny do wspomagania kierownicy Prestone nie mogło zabraknąć również w ofercie naszego sklepu. Dla jeszcze lepszej ochrony poszczególnych elementów układów chłodniczych i kierowniczych rekomendujemy stosowanie płynów chłodzących oraz wspomagających, preparatów do płukania chłodnic, a także uszczelniaczy, których działanie realnie wpływa na jakość prowadzenia pojazdów.

Płyn do chłodnicy Prestone w formie koncentratu oraz gotowego produktu

Wyprodukowany w oparciu o nowoczesną koncepcję „All makes, all models” dostosowany do potrzeb technologicznych wielu samochodów uniwersalny płyn chłodniczy Prestone dostępny jest w formie gotowego do użytku preparatu lub wydajnego koncentratu. Opatentowana formuła Extended Life zapewnia długą eksploatację zarówno nowych, jak i starszych układów. Płyn do chłodnicy Prestone realizuje najwyższe standardy jakości i kompatybilności z podzespołami układów. Z koncentratu w opakowaniu o pojemności 4 litrów można uzyskać 8l gotowego produktu skutecznego w temperaturze do -37°C. Płyn chłodniczy Prestone dostępny jest w pojemniku wyposażony w ergonomiczny uchwyt gwarantujący wygodną aplikację.

Płyn chłodniczy Prestone realizuje najwyższe standardy jakości wyznaczane tego typu produktom. Unowocześniona formuła przewyższa normy ASTM D3306, ASTM D4985. Płyn do chłodnicy Prestone został również przetestowany w oparciu o najważniejsze standardy przemysłowe określające zgodność preparatu z podzespołami układów chłodzenia w różnych typach pojazdów. Dobrze oceniony w niezależnych testach płyn chłodniczy Prestone jest zgodny z wymaganiami VW/Audi G11, G12 i G12+.

Płyn do wspomagania kierownicy Prestone Power Steering Fluid

Sprawny układ kierowniczy jest jednym z ważniejszych elementów decydujących o komforcie i bezpieczeństwie jazdy samochodem. Płyn do wspomagania kierownicy Prestone Power Steering Fluid stworzony został z myślą o najskuteczniejszej pielęgnacji i wspieraniu poszczególnych podzespołów mechanizmu. Płyn do wspomagania kierownicy Prestone wpływa na prawidłową pracę pompy oraz odpowiada za ciche działanie układu nawet w starszych modelach pojazdów.

Dla pełnej ochrony elementów płyn do wspomagania kierownicy Prestone wzbogacony został o formułę uszczelniającą „Stop Leak” zapobiegającą powstawaniu wycieków z układu oraz eliminującą te już powstałe. Polecamy płyny do wspomagania kierownicy Prestone dostępne w 355 i 946-mililitrowych opakowaniach.

Preparat do płukania chłodnic Prestone Super Radiator Flush

Płyn chłodniczy Prestone to jedna z kilku propozycji marki w zakresie prawidłowego funkcjonowania układu chłodniczego auta. Na prawidłowe działanie układu chłodzenia znaczny wpływ ma również jego systematyczne czyszczenie. Osady, rdza, a nawet kamień zalegające na elementach skutecznie osłabiają jego wydajność dlatego ich wypłukiwanie to podstawa efektywnej eksploatacji. Płyn do płukania chłodnic Prestone Super Radiator Flush może być stosowany we wszystkich typach pojazdów. Jego kompleksowe działanie przywraca sprawność układu chłodzenia, zapobiegając jednocześnie jego uszkodzeniu. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla elementów aluminiowych i gumowych.

Uszczelniacz do chłodnic Prestone

Dodatkowe zabezpieczenie układu chłodzącego w pojeździe zapewnia wysoce skoncentrowany uszczelniacz do chłodnic Prestone. Jego regularne stosowanie zapobiega powstawaniu wycieków. Zawarte w preparacie włókna kevlaru wykazują wysoką wytrzymałość nawet przy dużych obciążeniach. Środek może być stosowany bez obaw o uszkodzenia podzespołów gumowych, aluminiowych oraz wykonanych z innych metali.

Dla kompleksowej i skutecznej ochrony układów chłodzących pojazdu rekomendujemy wydajny środek do płukania chłodnic, uszczelniacz oraz płyn do chłodnicy Prestone.

Prestone – wysoka pozycja marki na globalnym rynku motoryzacyjnym

Działalność firmy Prestone to nie tylko produkcja preparatów chemii samochodowej, ale i serwis, szeroko zakrojone wsparcie techniczne oraz współpraca z największymi koncernami motoryzacyjnymi. Zaprojektowanie specjalnego sprzętu do płukania i napełniania chłodnic płynem zoptymalizowało proces serwisowy wykonywany zarówno w profesjonalnych punktach, jak i przez samych kierowców. Prestone jako jedna z ważniejszych marek motoryzacyjnych na świecie gwarantuje swoim klientom najwyższy poziom jakości i skuteczności produktów uniwersalnych realizujących jednocześnie najbardziej wygórowane oczekiwania indywidualnych odbiorców.

Chcesz zaopatrzyć się w dobrej jakości płyn do chłodnicy Prestone? A może interesuje Cię skuteczny płyn do wspomagania kierownicy Prestone? Niezależnie od tego, jakiego preparatu potrzebujesz, pomożemy w jego prawidłowym wyborze. Skontaktuj się z nami telefonicznie i skorzystaj z porady profesjonalnego konsultanta. Możesz też zrobić zakupy w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.