Akcesoria turystyczne

Akcesoria turystyczne to w katalogu naszego sklepu dział produktów związanych z motoryzacją, przydatnych w czasie długiej podróży służbowej lub rekreacyjnej, pobytu na biwaku, polu namiotowym lub kempingu. Podstawową zaletą prezentowanych w tej kategorii przedmiotów jest ich niezależność od czynników zewnętrznych, a więc przede wszystkim od dodatkowych źródeł energii. Akcesoria turystyczne, które oferujemy, w większości przypadków zasilane są prądem o napięciu stałym 12 V i 24 V dostępnym przez gniazda zapalniczek w samochodach osobowych i ciężarowych.

Dzięki wygodnym i funkcjonalnym gadżetom, które bez problemu zmieszczą się w przestrzeni bagażnika, podczas postoju możemy być całkowicie samowystarczalni. W dostępnej w naszym sklepie gamie akcesoriów turystycznych znajdziecie głównie te przeznaczone do bezpiecznego przechowywania i przygotowywania posiłków oraz ciepłych, kojących napojów. Posiadamy lodówki samochodowe, czajniki samochodowe o różnej pojemności i mocy, patelnie i rondle elektryczne, a także kuchenki na butle gazowe i kartusze w zestawie z walizkami do komfortowego przechowywania. Sprawdź szeroką ofertę produktów sygnowanych makami Carmotion, AMiO, Blow oraz Stanmot.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij