Pady polerskie Rupes

Firma Rupes specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości urządzeń, akcesoriów i preparatów przeznaczonych do profesjonalnego polerowania powierzchni lakierowanych. Rozwiązania marki pomagają odświeżyć i zabezpieczyć nowe powłoki oraz wydobyć blask i głębię z tych nieco starszych. Polerki Rupes realizują najwyższy standard skuteczności i wydajności działania, przy jednoczesnym ograniczeniu czasu potrzebnego do osiągnięcia zadowalających rezultatów. Szacuje się, że jest to okres o 40% krótszy niż w przypadku zastosowania urządzeń innych producentów. Kolejne odsłony akcesoriów marki charakteryzują się lekkością konstrukcji, ergonomiczną budową oraz żywotnością obliczoną na długie lata eksploatacji.

Urządzenia Rupes gwarantują idealne wykończenie i blask pielęgnowanych powierzchni. Sztandarowym i kultowym już produktem marki jest seria polerek Big Foot. W pełnej ofercie producenta znajdziemy również specjalne pasty do polerowania lakieru oraz akcesoria uzupełniające dedykowane do różnych typów szlifierek. Środki rekomendowane przez profesjonalistów doskonale nadają się do ekspresowego zabezpieczania lakieru również w przydomowym garażu. Sprawdź naszą ofertę rewelacyjnych gąbek polerskich marki Rupes.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.