Baterie Duracell

Duracell to firma o największym na świecie udziale w rynku baterii dla konsumentów indywidualnych. Jest wiodącym producentem wysokiej jakości baterii alkalicznych, baterii specjalistycznych oraz inteligentnych systemów energetycznych. Od momentu powstania marki w 1965 roku, Duracell stała się ogólnoświatową ikoną dla klientów doceniających innowacyjność, niezawodność i wydajność wytwarzanych przez nią produktów. Marka zasłynęła z wielu nowatorskich rozwiązań takich jak pierwsze baterie alkaliczne AA i AAA oraz bateria guzikowa do aparatów słuchowych.

Duracell zatrudnia ponad 3300 osób na całym świecie i posiada swoje regionalne siedziby w USA, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji. W 2016 roku firma stała się częścią grupy Berkshire Hathaway. Jakość Duracell przewyższa wymagania norm ISO 9000. Firma stosuje surowce o najwyższej jakości, przeprowadza rygorystyczne testy i kontrole wydajności. Dotyczy to każdej pojedynczej baterii wyprodukowanej przez amerykańskie przedsiębiorstwo. W sklepie dwr.com.pl zapatrzysz się w różnego typu baterie alkaliczne i litowe firmy Duracell.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.