Filtry powietrza

Filtry powietrza często nazywane też płucami samochodu stanowią bardzo ważny element wpływający na prawidłowe działanie silnika. Dzięki prawidłowej pracy tych części auta do jednostek napędowych nie dostają się żadne drobiny i otrzymuje on czyste powietrze. W tych okolicznościach silnik pracuje wydajniej i ciszej, znacznie zwiększa się jego żywotność, a także zmniejsza zapotrzebowanie na paliwo. Gdyby nie filtr, zanieczyszczone powietrze, pełne pyłków i kurzu trafiałoby wprost do komory spalania. Bez ochrony filtrów powietrza poszczególne podzespoły jednostek napędowych jak pierścienie tłokowe, panewki czy cylindry ulegają uszkodzeniu.

W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości filtry powietrza marki Filtron, które posiadają medium odporne na rozprzestrzenianie się płomienia, chroniące pojazd przed pożarem w przypadku zassania iskry czy niedopałka papierosa. Do produkcji uszczelek filtrów powietrza producent wykorzystuje unikatową mieszankę poliuretanu, która dzięki swym wyjątkowym właściwościom gwarantuje szczelność obudowy nawet podczas eksploatacji w ekstremalnie trudnych warunkach. Filtry powietrza Filtron wyposażone są w nowoczesne materiały filtracyjne produkowane między innymi na bazie włókien celulozowych lub syntetycznych. Tworzywa te zapewniają skuteczność filtrowania na poziomie 99,9%.

Zgodność techniczna poszczególnych podzespołów w pojeździe ma ogromne znaczenie, dlatego też w kwestii doboru filtrów powietrza rekomendujemy precyzyjne i przemyślane wybory. W tym zakresie rekomendowanym przez nas rozwiązaniem jest skorzystanie z katalogu filtrów Filtron. W oparciu o dane dotyczące marki i modelu pojazdu oraz wybierane z tabeli dokładne parametry techniczne wyszukiwarka wskaże najlepsze produkty gwarantujące prawidłowe działanie poszczególnych podzespołów mechanicznych samochodu. System bierze pod uwagę informacje w zakresie zastosowania filtrów, ich wymiarów, pojawiających się na rynku nowości, a także specjalnego przeznaczenia produktów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij