Odstraszacze zwierząt Kunagone

Kunagone to marka niezawodnych produktów do odstraszania dzikich zwierząt, które coraz częściej pojawiają się nie tylko w obrębie naszych domostw, ale i środków lokomocji. Kuny czy koty pod maską samochodu szukają ciepłego schronienia, jednak ich obecność może spowodować poważne, często nieodwracalne szkody. Świadomość problemu, przy jednoczesnym poszanowaniu dla nawet najmniejszych istot żywych była impulsem do stworzenia pierwszego produktu marki, który po przeprowadzeniu wnikliwych testów został wprowadzony do sprzedaży jako odstraszacz kun. Systematyczny rozwój firmy zaowocował znacznym poszerzeniem asortymentu, w którym obecnie znajdują się również odstraszacze na krety, koty, a nawet dziki.

Produkty Kunagone bazują na naturalnych ingredientach jak włosie psa i mieszankach zapachów pozyskiwanych między innymi w procesie obróbki termicznej oraz dzięki dodatkom aromatycznych wosków roślinnych, które efektywnie zrażają nieproszonych gości i zapobiegają ich częstym wizytom w pobliżu naszych domów czy pod maskami samochodów. W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy łatwe w zastosowaniu odstraszacze kun i dzikich zwierząt, kotów oraz kretów marki Kunagone.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.