Odstraszacz dzików KUNAGONE na dziki (2-pak)

21,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: KUNAGONENr produktu: G-81969Kod producenta: 81969Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Odstraszacz na dziki Kunagone – skuteczny sposób na szkodniki

Sporym problemem wielu upraw i hodowli są odwiedzające je dziki. Zwierzęta, których naturalnym środowiskiem bytowania jest las, coraz częściej poszukują pożywienia w gospodarstwach. Nierzadko też zapuszczają się w rejony miejskie. Ich pojawienie się praktycznie zawsze oznacza spore kłopoty i dewastację. Skutecznym sposobem na uniknięcie konfrontacji z dzikami są produkty Kunagone. Marka prezentuję serię prostych w zastosowaniu odstraszaczy bazujących na naturalnych zwierzęcych instynktach. Woreczki wypełnione sierścią psów są doskonałym straszakiem na przedstawicieli leśnej fauny takich jak dziki, lisy, a nawet wiewiórki.

Przeprowadzone testy oraz badania trwające ok. 12 miesięcy w wybranych gospodarstwach domowych potwierdziły wysoką skuteczność Kunagone na dziki. W domostwach, w których dzikie zwierzęta wcześniej wyrządzały spore szkody, zastosowany odstraszacz dzików spisywał się rewelacyjnie. Opatentowana formuła oraz sposób zwalczania szkodników wykorzystywany może być w różnych miejscach, w których zanotowano ich obecność, od wiejskich gospodarstw, po miejskie domostwa. By uniknąć niepożądanego spotkania z dzikiem oraz związanych z tym konsekwencji w postaci na przykład uszkodzonego samochodu warto zainwestować w odstraszacz na dziki Kunagone dostępny w ofercie naszego sklepu.

Straszak na dziki Kunagone – specyfikacja produktu

  • Zastosowanie – skutecznie odstrasza dziki, lisy i wiewiórki
  • Marka – Kunagone
  • Forma – woreczek wypełniony psią sierścią
  • Działanie – oparte na naturalnych instynktach
  • Trwałość odstraszającego zapachu – do 3 miesięcy
  • Humanitarny sposób odstraszania zwierzyny
  • Ilość sztuk w opakowaniu – 2 woreczki

Kunagone na dziki – zasada i korzyści jego działania

Marka Kunagone postawiła w swoich produktach na działanie naturalnych instynktów. Umieszczona w woreczkach sierść psa odstrasza zapachem zwierzęta, dla których domowy pupil w warunkach naturalnych jest wrogiem. Odstraszane dziki unikają miejsc, w których umieszczone zostały woreczki z precyzyjnie skomponowaną nieprzyjazną dla nich mieszanką zapachową. Sierść psa pozyskiwana z najlepszych salonów groomerskich i umieszczona w woreczku została przedtem poddana obróbce termicznej oraz zakonserwowana w wosku, dzięki czemu zapach utrzymuje się długo, a sam produkt może odstraszać dziki nawet do 3 miesięcy.

Kunagone na dziki w wygodnej formie woreczków można umieścić w dowolnym miejscu, unikając jednak lokalizacji narażonych na opady deszczu czy oddziaływanie wilgoci. Z łatwością zamocujesz go na ogrodzeniu, pod wiatą, w garażu, altance, na tarasie czy w zagrodzie. Umieszczone pod dachem działają efektywnie i długo.

Odstraszacz na dziki Kunagone nie musi być podłączony do żadnego źródła zasilania, nie wymaga też użycia baterii. Ten sposób odstraszania dzikiej zwierzyny jest w pełni bezpieczny i humanitarny. Jeśli Twoją posiadłość regularnie odwiedzają dziki, na których pozbycie się nie możesz znaleźć skutecznego sposobu, sprawdź, co potrafi odstraszacz dzików marki Kunagone.

Odstraszacz dzików Kunagone – sposób użycia

Odstraszacz dzików Kunagone pozwoli Ci szybko i łatwo pozbyć się dzików, lisów i wiewiórek odwiedzających Twoje domostwo. Wystarczy zdjąć folię ochronną z woreczka, umieścić go w miejscu często odwiedzanym przez dzikie zwierzęta i czekać na rezultat. Ilość woreczków niezbędnych do uzyskania zadowalającego efektu uzależniona jest od skali problemu. Jeśli przez dłuższy czas nie zaobserwujesz obecności dzików w miejscach, w których pojawiały się regularnie, oznacza to, że Kunagone działa skutecznie. Odstraszacz na dziki warto stosować regularnie zwłaszcza w miejscach szczególnie narażonych na pojawianie się przedstawicieli leśnej fauny.

Odstraszacz na dziki Kunagone – oferta sklepu dwr.com.pl

Jeśli chcesz skutecznie poradzić sobie z dzikimi zwierzętami niszczącymi Twoje uprawy czy szukającymi schronienia pod maską Twojego samochodu, postaw na sprawdzone odstraszacze zwierząt dostępne w katalogu naszego sklepu. Posiadamy ultradźwiękowe, akustyczne, błyskowe oraz zapachowe odstraszacze na dziki i gryzonie, których obecność w pobliżu naszych domów nie jest pożądana. Polecamy serię produktów Kunagone, w której znalazły się:

Wszystkie propozycje marki to skuteczna odpowiedź na palący problem pojawiających się w pobliżu domostw dzikich zwierząt. Ich efektywne działanie pomaga uchronić samochody, strychy, domy, uprawy i ogrody przed szkodnikami. Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym zakresie, złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym. Na pytania dotyczące zastosowania tych oraz innych produktów z naszej oferty odpowiedzą nasi konsultanci. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy też na zakupy do naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Dziki nie podchodzą od 2 miesięcy Ania
06 września 2023

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.