Zapachy do kratki nawiewu

Zapachy do kratki nawiewu to praktyczne akcesoria wykorzystujące wewnętrzną cyrkulację nawiewanego powietrza w celu rozprzestrzeniania odświeżającego aromatu w samochodzie. Dostępne w wielu różnych kształtach elementy niejednokrotnie stanowią też miłą dla oczu dekorację. Najbardziej popularną formą zapachów do kratki nawiewu jest klips, którego prosta konstrukcja pozwala na bezproblemowe przytwierdzenie do wewnętrznych elementów wentylacji auta. Wygodne w zastosowaniu i wydajne odświeżacze samochodowe różnią się między sobą sposobem przechowywania aromatów. Wśród najpopularniejszych znajdziemy polimery nasączone substancją eteryczną, pojemniki wypełnione naturalnym stałym wsadem wydzielającym określoną woń, a także klipsy z pojemniczkiem, z którego stopniowo ulatnia się zapach aromatyzowanego płynu.

Zapachy do kratki nawiewu przy stałej eksploatacji wykazują zazwyczaj aktywność przez ok. 45 dni. Substancje w nich stosowane są w pełni bezpieczne dla użytkowników, a ich właściwości hipoalergiczne zapobiegają powstawaniom niepożądanych reakcji. W sklepie dwr.com.pl posiadamy bogatą gamę zapachów do kratki nawiewu stanowiącą propozycje takich marek jak Wunder-Baum, Dr. Marcus i K2.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij