Wentylatory samochodowe

Wielu kierowców, których pojazdy nie zostały wyposażone w klimatyzacje, próbuje walczyć z przykrymi skutkami upałów na wiele różnych mniej lub bardziej skutecznych sposobów. Jednym z nich jest zastosowanie wentylatorów samochodowych zasilanych z gniazda zapalniczki. Wiatraczki o małej mocy nie są co prawda w stanie wyregulować temperatury w całym aucie, jednak ich kojące działanie docenimy na postoju w upale, podczas wolnej jazdy w korku, zwłaszcza gdy powietrze na zewnątrz jest tak rozgrzane, że otwieranie okien nie przynosi ulgi. Wentylatory można montować zarówno z przodu, jak i z tyłu w kabinie pojazdu, tym bardziej jeśli na tylnej kanapie przewozimy kiepsko znoszące upały dzieci.

Wybierając wentylator samochodowy, zwróć uwagę na jego wielkość oraz sposób montażu. Optymalny rozmiar wiatraka to taki, który pozwoli na schłodzenie sporej części kabiny, nie przysłaniając jednocześnie widoczności osobie kierującej pojazdem. Wiele dostępnych na rynku modeli wentylatorów samochodowych instalowanych jest na klips. Takie rozwiązanie gwarantuje wygodę eksploatacji, jednak wcześniej trzeba pomyśleć o miejscu jego ewentualnego zaczepienia. Dość popularne są również wiatraczki na przyssawkę. W ich przypadku zwracajmy jednak uwagę na jakość i wytrzymałość elementów mocujących. Przed zakupem wentylatora samochodowego sprawdźmy też długość kabla. Polecamy funkcjonalne i niezawodne wentylatory samochodowe Carmotion i AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij