Wentylator samochodowy, obrotowy 12V 8W, średnica 2x 10 cm, na platformie

72,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: G-86341Kod producenta: 86341Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Ten obrotowy wentylator samochodowy o napięciu 12V i mocy 8W (+/-2%) został zaprojektowany specjalnie, aby pomóc schłodzić przegrzane powietrze wnętrza każdego pojazdu. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób podróżujących w upalne dni, gdy klimatyzacja nie jest wystarczająca lub dla tych, którzy preferują naturalną cyrkulację powietrza.

Wentylator posiada dwie głowice wentylatora o średnicy 10 cm każda, umieszczone na platformie. Kąt obu głowic można regulować niezależnie w poziomie (do 180°) i w pionie (do 360°), co umożliwia dostosowanie strumienia powietrza do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. Możesz skierować powietrze bezpośrednio na siebie lub na inne miejsca w samochodzie, zapewniając efektywną cyrkulację.

Wentylator jest wyposażony w przełącznik, który umożliwia zmianę prędkości pracy. Możesz wybrać między wysoką a niską prędkością w zależności od tego, jak intensywny przepływ powietrza preferujesz.

Długość przewodu zasilającego wynosi 120 cm, co zapewnia elastyczność w montażu wentylatora. Produkt jest zasilany z gniazda 12V samochodu, dzięki czemu można go używać w dowolnym pojeździe.

Montaż wentylatora jest łatwy i wygodny. W zestawie znajdują się dwie taśmy dwustronne, które umożliwiają mocowanie wentylatora w wybranym miejscu. Ważne jest, aby wybrać odpowiednie miejsce montażu, w którym wentylator będzie mógł się swobodnie obracać i zapewnić skuteczną cyrkulację powietrza.

Należy pamiętać, że wentylator samochodowy nie powinien zasłaniać kierowcy widoczności, aby nie wpływać negatywnie na bezpieczeństwo jazdy.

Dane techniczne:

  • Przewód zasilający długości 120 cm
  • Pobór mocy: 8W (+/-2%)
  • Zasilanie: 12V

Ten wentylator samochodowy to niezawodne i praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się komfortowym powietrzem w trakcie podróży samochodem, zwłaszcza w gorące dni.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.