Uchwyty na telefon

Uchwyty na telefon to niezbędne udogodnienia dla każdego, kto podczas prowadzenia auta chce w bezpieczny sposób korzystać z nawigacji, odbierać i prowadzić rozmowy telefoniczne czy słuchać muzyki. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów uchwytów. Najczęstszą różnicą poszczególnych typów urządzeń jest sposób ich montażu. Ten możemy dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb.

W naszym sklepie oferujemy między innymi uchwyty do telefonu mocowane do szyby za pomocą specjalnej przyssawki. Akcesoria tego typu są kompatybilne z telefonami poszczególnych marek, a niektóre mają nawet wbudowaną ładowarkę. Ważne by prawidłowo przymocowany uchwyt nie ograniczał widoczności i nie utrudniał prowadzenia pojazdu. Kolejnym rodzajem produktów, jakie znajdziecie w naszym asortymencie, są uchwyty mocowane do kratki nawiewu. Te doskonale sprawdzają się podczas korzystania z nawigacji. Umiejscowienie ich blisko kierowcy ułatwia odczytanie informacji. W bogatej gamie prezentowanych przez nas artykułów nie mogło również zabraknąć uchwytów magnetycznych. Niewielkich rozmiarów urządzenia są bardzo poręczne i zajmują mało miejsca, stabilnie utrzymując telefon i umożliwiając kierowcy bezpieczne prowadzenie samochodu. Uchwyty na telefon z naszej oferty to nowoczesne propozycje znanych marek takich jak Myway, AMiO oraz Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij