Uchwyty na telefon

Uchwyty na telefon to niezbędne udogodnienia dla każdego, kto podczas prowadzenia auta chce w bezpieczny sposób korzystać z nawigacji, odbierać i prowadzić rozmowy telefoniczne czy słuchać muzyki. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów uchwytów. Najczęstszą różnicą poszczególnych typów urządzeń jest sposób ich montażu. Ten możemy dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb.

W naszym sklepie oferujemy między innymi uchwyty do telefonu mocowane do szyby za pomocą specjalnej przyssawki. Akcesoria tego typu są kompatybilne z telefonami poszczególnych marek, a niektóre mają nawet wbudowaną ładowarkę. Ważne, by prawidłowo przymocowany uchwyt nie ograniczał widoczności i nie utrudniał prowadzenia pojazdu. Kolejnym rodzajem produktów, jakie znajdziecie w naszym asortymencie, są uchwyty na telefon mocowane do kratki nawiewu. Te doskonale sprawdzają się podczas korzystania z nawigacji. Umiejscowienie ich blisko kierowcy ułatwia odczytanie informacji. W bogatej gamie prezentowanych przez nas artykułów nie mogło zabraknąć również uchwytów magnetycznych. Mniejsze urządzenia są bardzo poręczne i zajmują mało miejsca, stabilnie utrzymując telefon i umożliwiając kierowcy bezpieczne prowadzenie samochodu. Większe teleskopowe konstrukcje to rozwiązania idealne do pojazdów wielkogabarytowych. Uchwyty na telefon z naszej oferty to nowoczesne propozycje znanych marek takich jak Myway, AMiO, Baseus oraz Blow.

Uchwyty na telefon do samochodu – popularny gadżet czy praktyczny element wyposażenia?

Poprawa komfortu i bezpieczeństwa podróżowania to kwestia, której producenci akcesoriów samochodowych poświęcają ostatnio sporo czasu. Okazuje się, że nawet najprostsze rozwiązania, jak uchwyty na telefon mają w tym aspekcie ogromne znaczenie. Wygodne korzystanie z nawigacji czy prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności zatrzymywania się lub odrywania rąk od kierownicy to nie tylko działania regulowane przepisami prawa, ale i część naszej codzienności, do której warto dobrze się przygotować. Funkcjonalny uchwyt do telefonu to obecnie niezbędny element wyposażenia każdego samochodu. Okazuje się, że wiele dostępnych na rynku modeli to wielozadaniowe, dopracowane stylistycznie gadżety, które nie tylko wspierają proces bezpiecznego prowadzenia auta, ale i świetnie się prezentują, stanowiąc swoiste dopełnienie nowoczesnej przestrzeni.

Carmotion, AMiO, Blow czy Baseus to marki oferujące kierowcom dopracowane akcesoria, które umożliwiają komfortową eksploatację sprzętu elektronicznego jak smartfony czy tablety, przy jednoczesnej pewności ich stabilnego mocowania i bezpieczeństwa. Bogata gama dostępnych w naszym katalogu produktów pozwala wybrać uchwyt do telefonu najbardziej wpisujący się w indywidualne potrzeby odbiorcy. Posiadamy większe i mniejsze uchwyty na telefon oparte na różnych systemach montażu. Oferujemy akcesoria ułatwiające obsługę niezbędnych w pracy telefonów oraz umilających czas najmłodszym pasażerom tabletów. Odpowiednio dobrany uchwyt na telefon do samochodu sprawdzi się niezależnie od rozmiaru i wagi sprzętu. Sprawdź, która z naszych propozycji przypadnie Ci do gustu najbardziej. W razie wątpliwości możesz skorzystać z rady naszego konsultanta. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzin w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Uchwyt do telefonu – jaki produkt wybrać?

Wybierając uchwyt na telefon do samochodu, warto jasno określić własne oczekiwania. Poszczególne modele akcesoriów różnią się sposobem montażu oraz mocowania sprzętu. Dla wielu użytkowników nie bez znaczenia jest również cena produktu. Wybierając tańsze uchwyty na telefon, sprawdźmy jednak jakość ich wykonania. Gorsze materiały często nie spisują się najlepiej w warunkach intensywnej eksploatacji, a wadliwy uchwyt już po krótkim czasie trzeba wymienić na nowy. Ważne również, by wybrany uchwyt na telefon do samochodu uwzględniał wielkość urządzenia. W naszym asortymencie posiadamy stabilne uchwyty, które bez problemu utrzymają podręczny sprzęt elektroniczny o większych gabarytach.

Szczególną uwagę warto zwrócić również na zakres regulacji gadżetów. Najlepsze uchwyty na telefon można ustawić w dogodnej pozycji i pod optymalnym kątem gwarantującym wygodną obsługę telefonu, bez konieczności błądzenia wzrokiem po desce rozdzielczej czy mało komfortowego wychylania się. Podobne właściwości uchwytu wpływają bezpośrednio na bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu, przy jednoczesnej kontroli wyświetlacza telefonu.

Uchwyty na telefon do samochodu – sposób montażu

Wielu kierowców jeszcze przed zakupem uchwytu na telefon zastanawia się nad miejscem jego montażu. Rozstrzygnięcie tej kwestii zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika. Decydując się na konkretne rozwiązanie, warto wziąć pod uwagę podręczne usytuowanie sprzętu, zakres ograniczonej przez niektóre uchwyty widoczności oraz dbałość o poszczególne elementy wyposażenia pojazdu. Polecamy:

 • Uchwyty na telefon montowane na przyssawki do szyby lub deski rozdzielczej – mocne silikonowe przyssawki stabilnie utrzymują uchwyt. Lżejsze akcesoria bez problemu przymocujemy do powierzchni szyby. W większych konstrukcjach teleskopowych mocowanie przyssawki uwzględnia gabaryty uchwytu, a także możliwość regulacji kąta i zbliżenia telefonu, bez obaw o zsunięcie się zestawu.
 • Uchwyty na telefon montowane do kratki nawiewu to zwykle niewielkie akcesoria. Ich dużą zaletą jest to, że w żaden sposób nie ograniczają one pola widoczności kierowcy. Są zdecydowanie bardziej rekomendowane przez policję. Często posiadają też w dodatkowym wyposażeniu nakładki ochronne na klipsy, których zadaniem jest nie tylko wzmocnienie uścisku, ale i ochrona delikatnych plastikowych kratek.

Przyssawki uchwytów mogą pozostawić na powierzchniach szyby lub kokpitu ślady zaburzające nieco estetykę wnętrza. Kierowcom, którzy na tego typu aspekty zwracają szczególną uwagę, doradzamy uchwyty na telefon montowane do kratki nawiewu. Prezentujemy szeroki wybór uchwytów, które bez problemu utrzymają telefon na optymalnej wysokości, ułatwiając jego efektywne, bezpieczne i zgodne z przepisami użytkowanie podczas jazdy.

Uchwyty na telefon do samochodu – rodzaje akcesoriów dostępnych w naszym katalogu

Odpowiadając na oczekiwania wszystkich naszych klientów, w katalogu sklepu dwr.com.pl zgromadziliśmy różne uchwyty na telefon, które szybko przymocujemy w przestrzeni, pozwalającej na umiejscowienie telefonu w zasięgu wzroku kierowcy. Posiadamy większe uchwyty na telefon, które sprawdzą się w kabinie ciężarówki oraz łatwe do przenoszenia mniejsze akcesoria. Sprawdź jakie cechy charakteryzują poszczególne grupy produktów.

Uchwyty na telefon do samochodu – akcesoria magnetyczne

Sporą popularnością wśród kierowców cieszą się magnetyczne uchwyty na telefon. Ten rodzaj mocowania pozwala na szybkie i pewne przytwierdzenie sprzętu. Magnesy utrzymują telefon w najbardziej dogodnej pozycji. Magnetyczne uchwyty do telefonu dostępne są zarówno w wersji montowanej na przyssawkę, jak i za pomocą klipsów do kratki nawiewu. W zestawie z uchwytem dostępne są specjalne płytki magnetyczne. Jedną z nich umieszcza się na przygotowanej do tego celu płaszczyźnie na uchwycie, drugą na tylnej części telefonu. Wystarczy przytknąć telefon do uchwytu, by uzyskać solidne połączenie. Rekomendujemy między innymi:

 • Magnetyczny uchwyt do telefonu Baseus Small Ears montowany do kratki nawiewu. Urządzenie wyposażono w 4 solidne magnesy. Uchwyt na telefon Baseus wykonany został bardzo estetycznie, a jego niewielkie rozmiary pozwalają na łatwe przechowywanie w schowku lub przenoszenie i mocowanie w innym aucie. Zdobienia uchwytu wykonano z wysokiej jakości skóry naturalnej.
 • Magnetyczny uchwyt na telefon do samochodu Baseus Solid osadzony na teleskopowym ramieniu to solidna konstrukcja, która znajduje zastosowanie w kabinach zarówno samochodów osobowych, jak i większych gabarytowo pojazdów dostawczych. Uchwyt do telefonu serii Solid montowany jest do kokpitu za pomocą specjalnej przyssawki. Teleskopowy system regulacji gwarantuje idealne dostosowanie pozycji telefonu do potrzeb użytkownika.
 • Magnetyczny uchwyt do telefonu AMiO Hold-07 na długim elastycznym ramieniu to kolejna ciekawa propozycja stworzona dla maksymalnego komfortu użytkowników. Prosta i lekka forma mocowana jest za pomocą przyssawki do szyby lub kokpitu.
 • Magnetyczny uchwyt na telefon AMiO Hold-10 to nieskomplikowana konstrukcja montowana za pomocą przyssawki. Akcesorium wyposażone w specjalną kulę obrotową umożliwia regulację ustawienia telefonu pod dowolnym kątem w zakresie 360 stopni.
 • Magnetyczny uchwyt do telefonu AMiO Hold-12 wykonany został z wysokiej jakości aluminium. Lekkie urządzenie montowane do kratki nawiewu bez problemu utrzyma telefon. Bardzo efektowna forma uchwytu wpisuje się w stylistykę wnętrz nowoczesnych samochodów.

Uchwyty na telefon grawitacyjne

Innym rodzajem akcesoriów są grawitacyjne uchwyty na telefon. Konstrukcja wspierana siłą grawitacji pewnie utrzymuje telefon w najbardziej dogodnej dla użytkownika pozycji. Specjalne kleszcze zamykają się automatycznie w chwili, gdy osadzamy w nich urządzenie. Tego typu uchwyty w zależności od formy montuje się za pomocą przyssawki na szybie lub kokpicie, bądź klipsem do kratki nawiewu. Przed zakupem warto sprawdzić, jaki rodzaj sprzętu obsługuje dany model uchwytu. W naszym katalogu znajdziecie między innymi:

 • Grawitacyjny uchwyt do telefonu Baseus Gravity Car Black montowany na kratce wentylacyjnej samochodu. Gumowe nakładki na klips gwarantują pewne mocowanie oraz zapobiegają porysowaniu plastikowych elementów nawiewu. Uchwyt Gravity Car Black posiada możliwość obrotu o 360 stopni, co znacznie ułatwia dopasowanie pozycji telefonu do indywidualnych potrzeb kierowcy.
 • Grawitacyjny uchwyt na telefon do samochodu Baseus Osculum Gravity montowany do szyby lub deski rozdzielczej to kolejna propozycja marki oferująca wysoki standard użytkowania w przystępnej cenie.
 • Grawitacyjny uchwyt do telefonu Myway z klipsem mocowanym do wlotu powietrza. Czarne akcesorium z elementami dymionego chromu prezentuje się bardzo stylowo, stanowiąc tyleż praktyczny, co ozdobny dodatek. Uchwyt dostępny jest również w kolorze głębokiej czerwieni.

Uchwyty na telefon do samochodu – modele z ładowarką

Niezwykle funkcjonalną opcją akcesoriów są uchwyty na telefon z ładowarką indukcyjną. Rozładowywanie się sprzętu elektronicznego w najmniej dogodnym momencie to problem, z którym boryka się wielu użytkowników. Skuteczne rozwiązanie stanowi w tym zakresie uchwyt na telefon z ładowarką indukcyjną. Akcesoria umożliwiają jednoczesne użytkowanie i ładowanie sprzętu. Proces ładowania rozpoczyna się zaraz po umieszczeniu telefonu w szczękach uchwytu. Dodatkowa funkcja uchwytu to gratka nie tylko dla fanów nowoczesnej elektroniki. W asortymencie posiadamy:

Uchwyty do telefonu w postaci szczęk

Ciekawą alternatywą dla uchwytów grawitacyjnych i magnetycznych są uchwyty na telefon w postaci szczęk. Szczęki o różnej rozpiętości można dopasować do wielu dostępnych na rynku modeli telefonów. Wybierając ten rodzaj akcesoriów, warto zwrócić uwagę na precyzję wykończenia zacisków oraz zastosowane zabezpieczenia, zapobiegające porysowaniu delikatnej powierzchni telefonu. Polecamy:

 • Klips – uchwyt na telefon Carmotion mocowany do deski rozdzielczej za pomocą przyssawki. W uchwycie zastosowano miękki silikon, który zwiększa przyczepność telefonu i chroni przed jego uszkodzeniem.
 • Uchwyt na telefon do samochodu Baseus Mouth Black Car wykorzystujący specjalny zacisk mocowany na desce rozdzielczej nad zegarami prędkościomierza. W szczękach można umieścić telefon o szerokości do 88mm. Uchwyt na telefon Baseus wykonany został z mocnego tworzywa sztucznego, które bardzo dobrze prezentuje się w kabinie zarówno starszych, jak i nowoczesnych pojazdów.
 • Uchwyt do telefonu Carmotion montowany na kratkę nawiewu to bardzo poręczna i ergonomiczna konstrukcja utrzymująca telefon w silnym uścisku odpowiednio zabezpieczonych silikonem solidnych szczęk.
 • Uchwyt na telefon do samochodu Carmotion mocowany na przyssawkę o stosunkowo szerokiej rozpiętości szczęk. Akcesorium montowane jest do deski rozdzielczej. Uniwersalny charakter i nowoczesny design to cechy popularnego wśród kierowców uchwytu marki Carmotion.

Jakie jeszcze uchwyty posiadamy w ofercie?

Klienci naszego sklepu mogą wybierać w bogatej gamie uchwytów, dzięki którym eksploatacja telefonu podczas prowadzenia pojazdu jest łatwa, komfortowa i bezpieczna. Klientom o większych wymaganiach względem użytkowania sprzętu elektronicznego w samochodzie umożliwiamy również zakup uchwytu na tablet marki AMiO THOLD-02 mocowanego na zagłówek. Kąt nachylenia urządzenia można regulować w zakresie 360 stopni. Jego zacisk jest kompatybilny z urządzaniami o szerokości od 138 do 248mm. Uchwyt jest bardzo praktyczny i niezastąpiony podczas długiej podróży z dziećmi, które łatwiej znoszą trudy drogi przy ulubionej kreskówce.

W katalogu posiadamy również serię uchwytów uniwersalnych mocowanych przyssawką lub klipsem do kratki wentylacji samochodowej oraz uchwyt na telefon mocowany na kierownicy za pomocą silikonowej obejmy.

Jeśli szukasz funkcjonalnych i efektownych akcesoriów samochodowych, sprawdź nasz katalog. Posiadamy wiele atrakcyjnych produktów w bardzo przystępnych cenach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij