Preparaty do smarowania klocków hamulcowych Ate

Ate to niemiecka firma założona przez Alfreda Tevesa specjalizująca się w produkcji podzespołów do układów hamulcowych, kierowanych na niezależny aftermarket. Historia przedsiębiorstwa związana jest z zaopatrywaniem zespołu wyścigowego Daimler-Benz w najwyższej jakości wydajne części mechaniczne oraz seryjnym wyposażeniem pierwszego europejskiego samochodu w hamulce hydrauliczne. Obecnie firma jest częścią międzynarodowego koncernu Continental produkującego opony oraz zaopatrującego przemysł motoryzacyjny w nowoczesne rozwiązania związane z bezpiecznym i komfortowym przewozem ludzi i towarów.

W szerokiej gamie produktowej marki dostępne są części hydrauliczne i mechaniczne, a także najwyższej jakości zamienniki oraz podzespoły pomagające modernizować i optymalizować pracę układów hamulcowych. W asortymencie marki znajdziemy również tuningowe tarcze nacinane Power Disc. W sklepie dwr.com.pl posiadamy niezawodny i wyjątkowo wydajny środek smarny do układów hamulcowych o wysokiej odporności na obciążenia dynamiczne.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.