Żarówki PY24W

Sygnalizowanie zmiany kierunku stanowi podstawę bezpiecznego poruszania się na drodze. Dla prawidłowego wykonania tego manewru niezbędne są sprawne światła kierunkowskazów. W tej funkcji doskonale sprawdzają się żarówki PY24W stosowane w lampach przednich auta. Akcesoria wykonane z najwyższą starannością, testowane, certyfikowane oraz zgodne z normami ECE gwarantują wysoki standard eksploatacji i niezawodności również w mniej sprzyjających warunkach drogowych.  Żarówki PY24W wyposażone zostały w podstawę PG20/4 i pracują pod napięciem 12V. Ich bańka wykonana jest ze szkła kwarcowego odznaczającego się wysoką odpornością na wstrząsy i udary fizyczne. Szkło tego typu żarówek halogenowych barwione jest na kolor żółty.

Żarówki PY24W przeznaczone są do wydajnej eksploatacji w samochodach wielu marek takich jak Abarth, Alfa Romeo, Alpina, Audi, BMW, Chrysler, Fiat, Lancia, Land-Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Vauxhall czy Volvo. W naszym sklepie zaopatrzysz się w doskonałej jakości żarówki PY24W Philips Standard, dzięki którym precyzyjnie zasygnalizujesz chęć zmiany kierunku jazdy, bez obawy o zaistnienie groźnej w skutkach sytuacji drogowej.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij