Wczytuję dane...

Żarówki LED

Żarówki LED stanowią konkurencję dla tradycyjnych halogenów i ksenonów. Nic w tym dziwnego, ponieważ ledowe odpowiedniki typowych żarówek H1 czy H7 mają dłuższą żywotność i stanowią mniejsze obciążenie dla alternatora.

Żarówki LED są oszczędne - pochłaniają ok. 40W, natomiast halogenowe 110W, a ksenonowe 70W. Do tego dochodzi znacznie większa jasność w porównaniu do klasycznych źródeł światła - pod względem żywotności żarówki LED także biją na głowę halogeny, gdyż jest ona niemal 25 razy większa.

Żarówki LED działają natychmiast, nie potrzebują dodatkowego czasu na rozgrzanie, co ma duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy i szybkość reakcji kierowcy.

Wszystkie klasyczne samochodowe żarówki halogenowe maja swoje odpowiedniki w postaci żarówek LED. W naszym sklepie znajdziesz:

  • żarówki LED H1, H2, H3, H7 – stosowane w reflektorach podstawowych pojazdu, jako światła drogowe lub mijania,
  • żarówki LED H4 – z jednoczesną funkcją świateł długich i krótkich,
  • żarówki LED o symbolach W, P i R – znajdujące zastosowanie w kierunkowskazach, światłach pozycyjnych, obrysowych oraz w światłach stopu.

 

W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w żarówki LED doskonałych producentów: VISON, PHILIPS, OSRAM, TUNGSRAM, EINPARTS i NARVA.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów