Żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus 12V 24V 50W (6500K, 4500lm)

179,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: E-03678Kod producenta: Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus

Żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Proponowany produkt emituje jaśniejsze i bardziej skoncentrowane światło, co pozwala na lepszą widoczność drogi w warunkach ograniczonego oświetlenia, takich jak zmrok, mgła lub deszcz. Żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus są efektywniejsze w procesie przemiany energii elektrycznej na światło widzialne w porównaniu do tradycyjnych żarówek halogenowych. Są one bardziej odporne na wstrząsy i drgania, co oznacza, że mają dłuższą żywotność niż żarówki halogenowe.

Seria AMiO HP Full Canbus wyróżnia się atrakcyjną ceną względem możliwości tych żarówek, oferując bardzo mocne światło, idealną linię odcięcia i długą żywotność. Dzięki inteligentnemu, sterowanemu chipem dwustopniowemu aktywnemu systemowi chłodzenia z radiatorem, żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus cechują się wysoką wydajnością i brakiem efektu wypalania się. Zdejmowany kołnierz umożliwia ustawienie wymaganego odcięcia we wszystkich typach reflektorów, a instalacja zestawu jest tak prosta jak wymiana standardowej żarówki halogenowej.

Moduł CANBUS wbudowany w żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus

Wbudowany moduł CANBUS najnowszej generacji, dzięki czemu żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus nie powodują wyświetlania informacji o spalonej żarówce na komputerze samochodu, który sprawdza poprawność działania oświetlenia. Moduł ten zapewnia bezproblemową współpracę z systemami diagnostycznymi większości nowoczesnych pojazdów, eliminując uciążliwe komunikaty i problemy związane z kompatybilnością.

Dlaczego warto kupić żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus?

Żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus oferują jaśniejsze i bardziej skoncentrowane światło, które znacząco poprawia widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Pasują zarówno do reflektorów projekcyjnych (soczewkowych), jak i tradycyjnych z odbłyśnikiem. Prawidłowo zamontowane żarówki nie oślepiają innych kierowców, co zwiększa komfort jazdy. Prosty montaż „Plug & Play” oraz odkręcany obrotowy adapter montażowy sprawiają, że instalacja jest szybka i bezproblemowa. Dodatkowo, żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus zużywają mniej energii niż tradycyjne halogeny, co przekłada się na oszczędności paliwa i mniejszą emisję CO2. Posiadają one certyfikaty CE i homologację E9 R10, co świadczy o ich wysokiej jakości i zgodności z normami bezpieczeństwa.

Żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus - parametry techniczne

Żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus mają następujące parametry techniczne:

 • Podstawa żarówki: H10 / HIR1 / HB3
 • Napięcie zasilania: 9-48V DC
 • Moc: 50W (na zestaw)
 • Źródło światła: diody CSP
 • Temperatura barwowa: 6500K (zimny biały)
 • Strumień świetlny: 4500 lm
 • +400% więcej światła
 • Żywotność: >20 000 godzin
 • Certyfikaty: E9 R10, CE
 • Moduł CANBUS - brak błędu spalonej żarówki

Żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus - zawartość zestawu

Zestaw żarówek LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus zawiera:

 • Żarówki LED H10 / HIR1 / HB3 AMiO HP Full Canbus - 2 szt.
 • Dodatkowe przewody zasilające - 2 szt.
 • Instrukcję obsługi

Inne modele żarówek LED AMiO HP Full Canbus w ofercie sklepu dwr.com.pl

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.