Wycieraczki hybrydowe DENSO

Denso jest japońskim koncernem specjalizującym się w produkcji różnego rodzaju wysokiej jakości części samochodowych. Jako jeden z członków grupy Toyota, wytwarza starannie opracowane podzespoły o jakości OE, wykorzystywane w pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych. W swojej szerokiej ofercie produktowej Denso posiada między innymi filtry, części do układów klimatyzacji, rozruszniki, alternatory, a także płaskie i hybrydowe wycieraczki samochodowe.

Wycieraczki hybrydowe Denso posiadają wyodrębniony szkielet, lecz w przeciwieństwie do typowych rozwiązań przegubowych jest on schowany w solidnej obudowie. Konstrukcja wycieraczek hybrydowych Denso charakteryzuje się niskim profilem. Ich szkielet wykonany został z wysokiej jakości tworzywa cechującego się ograniczonym stopniem elastyczności oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Hybrydowe wycieraczki Denso doskonale oczyszczają szybę samochodową i zgarniają zalegającą na jej powierzchni wilgoć. Zastosowany w nich innowacyjny system docisku sprawia, że guma piór bardzo dokładnie na całej swojej długości przylega do szyby. Posiadamy wydajne i niezawodne wycieraczki hybrydowe Denso w postaci gotowych zestawów dedykowanych do większości marek i modeli samochodów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij