Rozcieńczalniki i rozpuszczalniki

Często terminy rozcieńczalniki i rozpuszczalniki traktowane są wymiennie. W największym skrócie różnica między nimi zawiera się w twierdzeniu, iż każdy rozpuszczalnik jest rozcieńczalnikiem, ale nie każdy rozcieńczalnik jest rozpuszczalnikiem. Rozpuszczalniki i rozcieńczalniki w lakiernictwie samochodowym zasadniczo stosowane są w odniesieniu do lakierów i podkładów akrylowych oraz lakierów nitro. Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba rozcieńczenia farby, stosujemy odpowiedniego rodzaju rozcieńczalniki. W przypadku konieczności usunięcia zaschniętej warstwy niezbędny jest rozpuszczalnik.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wysokiej jakości rozpuszczalniki i rozcieńczalniki marki Boll. Polecamy między innymi rozcieńczalnik do wyrobów akrylowych stanowiący mieszaninę odpowiednio dobranych środków organicznych służących do rozcieńczania na przykład lakierów bezbarwnych i podkładów wypełniających. Oferujemy również rozcieńczalnik nitro, jako środek do wyrobów celulozowych ogólnego zastosowania, a także rozpuszczalnik do cieniowania niwelujący różnice w miejscu styku starej powłoki lakieru z nową jego warstwą.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.