Odstraszacze zwierzyny

Spore zagrożenie dla poszczególnych podzespołów naszych samochodów stanowią dzikie zwierzęta. Największym problemem jest kuna domowa. Ten niepozorny gryzoń wabiony ciepłem silnika oraz wizją przytulnego legowiska potrafi zniszczyć instalację elektryczną pojazdu, narażając jednocześnie jego właściciela na spore koszty związane z naprawą lub wymianą poszczególnych elementów. Na ewentualność pojawienia się nieproszonych gości w pobliżu auta warto zaopatrzyć się w skuteczne odstraszacze zwierzyny.

Na rynku odstraszających zwierzynę preparatów chemii samochodowej znajdziecie między innymi wydajne woreczki zapachowe oraz praktyczne w zastosowaniu zapachy w sprayu. Naturalny zapach sierści psa zamknięty w formie woreczka odstrasza nie tylko kuny, ale i inne dzikie zwierzęta. Włosie psa poddane obróbce termicznej z dodatkiem wosku roślinnego wzbogaconego odpowiednią nutą zapachową to prosty i humanitarny sposób na pozbycie się niechcianych lokatorów spod maski pojazdu. Odstraszacze zwierzyny w sprayu to specjalnie wyselekcjonowana kompozycja olejków eterycznych, których woń jest nieprzyjemna dla zwierząt i tylko przez nie wyczuwalna. Można je stosować na elementy z tworzyw sztucznych, na odsłoniętych instalacjach elektrycznych oraz na strychach i poddaszach domów. Polecamy odstraszacz gryzoni w sprayu Boll Stopper oraz spray odstraszający kuny K2 Anti Marten.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij