Żarówki P21/4W

Dbałość o stan oświetlenia samochodowego leży w gestii każdego kierowcy. Tym bardziej że sprawne lampy znacznie poprawiają widoczność i w realny sposób przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa na drodze wszystkich uczestników ruchu. Niezależnie od warunków podróżowania kondycja reflektorów zewnętrznych, a także lamp sygnalizacyjnych i pomocniczych w aucie powinna być nienaganna. Dotyczy to również kwestii wymiany różnego typu żarówek. Jednymi z częściej wykorzystywanych akcesoriów są żarówki P21/4W znajdujące zastosowanie głównie w światłach stop oraz lampach pozycyjnych.

Światło hamowania zapala się automatycznie w momencie uruchamiania hamulca. Jest to ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa wykonywania podstawowych manewrów drogowych. Inna funkcja światła nabiera znaczenia w kontekście sygnalizowania pozycji pojazdu, szczególnie w warunkach znacznie ograniczonej widoczności. Żarówki P21/4W posiadają dwa włókna. Jedno pracuje z mocą 4W i pełni funkcję oświetlenia pozycyjnego, drugie o mocy 21W uruchamia się w momencie hamowania. Żarówki wykazują optymalne właściwości wiązki światła o wartości 400 lm. W asortymencie naszego sklepu posiadamy żarówki P21/4W marek Philips i Vision.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij