Kosmetyki samochodowe Rain-X

Preparaty amerykańskiej marki Rain-X jako niezawodne i skuteczne kosmetyki samochodowe o działaniu hydrofobowym od ponad 40 lat cieszą się niesłabnącą popularnością oraz pozytywną rekomendacją ekspertów. Doskonałe rezultaty stosowania środków Rain-X różnych serii pomagają kierowcom w wielu zakątkach świata podróżować bezpiecznie i komfortowo. Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie stanowią problemów dla szyb oraz innych powierzchni auta zabezpieczonych niewidzialnymi wycieraczkami, anty-parami oraz rewelacyjnymi płynami do czyszczenia marki Rain-X.

Łatwe w zastosowaniu preparaty amerykańskiego producenta poprawiają widoczność na drodze i pozwalają na szybsze reakcje kierowców w sytuacjach zagrożenia. Innowacyjne rozwiązania testowane w ekstremalnych warunkach zapewniają ochronę zarówno pojazdom, jak i kierowcom oraz pasażerom. W ofercie naszego sklepu znajdziecie niewidzialne wycieraczki oraz anty-pary serii Rain-X Repellent i Anti Fog, a także płyn do szyb Glass Cleaner + Rain Repellent usuwający zabrudzenia ze szklanych powierzchni i pozostawiający na nich powłokę skutecznie odpychającą wodę.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.