Dywaniki gumowe

Dywaniki gumowe to zazwyczaj niepozorny element wyposażenia wnętrza samochodu, pełniący w nim bardzo istotną funkcję ochronną i estetyczną. Główną rolą dywaników gumowych jest zabezpieczanie fabrycznej wykładziny pojazdu przed różnego rodzaju zabrudzeniami, błotem, wilgocią, a nawet kurzem. Podczas deszczu akcesoria sprawiają, że woda przeniesiona na obuwiu do auta nie wydostaje się na materiałową powierzchnię. Zapobiega to tworzeniu się w samochodzie wilgoci oraz korodowaniu elementów podwozia. Wysokie ranty dywaników chronią przed wylewaniem się błota lub innych substancji, które mogłyby trwale uszkodzić strukturę wykładziny.

Gumowe dywaniki są łatwe w czyszczeniu i bardzo odporne na trwałe zabrudzenia czy uszkodzenia. Użytkowane zgodnie z ich przeznaczeniem mogą służyć kierowcy długie lata. Dodatkowe wzmocnienia w miejscach najbardziej narażonych na przetarcie gwarantują bezpieczeństwo i komfort ich eksploatacji. Dywaniki gumowe dostępne w ofercie naszego sklepu nie wydzielają drażniącego zapachu. Wykonane z mieszanki tworzywa w kolorze neutralnej czerni bardzo dobrze prezentują się w kabinie samochodu. Polecamy dywaniki gumowe dedykowane do wszystkich marek i modeli aut wyprodukowane przez firmy Rezaw-Plast i Frogum.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij