Chemia samochodowa CarPlan

CarPlan od ponad 50 lat zajmuje się produkcją kosmetyków i chemii motoryzacyjnej, dostarczając swoim klientom produkty o dobrze opracowanych i sprawdzonych recepturach. Firma oferuje wszystkie niezbędne akcesoria gwarantujące skuteczną, szybką i wydajną pielęgnację, regenerację i konserwację samochodu. Specjaliści CarPlan wciąż ulepszają produkty, dostosowując je do szybko zmieniających się trendów rynku motoryzacyjnego oraz wymagających oczekiwań konsumentów.

W swojej bogatej i różnorodnej ofercie CarPlan posiada między innymi środki do konserwacji lakieru, preparaty do czyszczenia wnętrza samochodu, wlotów powietrza, plastików zewnętrznych, a także opon oraz serię zimowych akcesoriów takich jak odmrażacze do szyb, silikony do uszczelek w sztyfcie oraz praktyczne i efektywne skrobaczki do szyb. CarPlan słynie przede wszystkim z linii wosków koloryzujących T-Cut, które doskonale odświeżają barwę i wypełniają luki w lakierze samochodowym. Polecamy również dostępne w ofercie naszego sklepu skuteczne kredki koloryzujące do lakieru CarPlan.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.