Akumulatory rozruchowe

Akumulatory rozruchowe to baterie o dużej pojemności. Zgromadzona w nich energia przydaje się szczególnie w okresach zimowych, gdy starsze i zużyte lub wadliwe akumulatory samochodowe pod wpływem działania niskich temperatur odmawiają posłuszeństwa. Urządzenia te ważą zaledwie kilka kilogramów, posiadają zwartą, kompaktową obudowę i wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie. Wiele z nich pełni równocześnie funkcje power banku i zwykłego prostownika samochodowego stosowanego do ładowania akumulatorów z sieci zewnętrznej.

Akumulatory rozruchowe wykorzystywane w celu wymuszenia startu silnika są dość łatwe w obsłudze. Wystarczy podłączyć klemę dodatnią przewodów urządzenia z jej biegunowym odpowiednikiem w baterii samochodu. Po uruchomieniu pojazdu kable odłączamy w odwrotnej kolejności. Akumulatory rozruchowe stanowią ważny element wyposażenia każdego przydomowego warsztatu, a ich właściwości służą właścicielom zarówno starszych, jak i nowszych samochodów. W asortymencie naszego sklepu posiadamy wysokiej jakości, skuteczne i niezawodne akumulatory rozruchowe znanych i cenionych marek Kukla, Carmotion i Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij