Prostowniki samochodowe

Zima to trudny czas dla kierowców, zwłaszcza gdy zamontowane w ich pojazdach akumulatory z różnych względów rozładowują się, uniemożliwiając uruchomienie silnika. Okazuje się, że z tego typu problemami borykają się właściciele zarówno starszych, jak i nowoczesnych modeli aut. W przypadku tej drugiej grupy zbyt duże obciążenie elektroniką może powodować szybsze zużywanie się baterii. Zwyczajową praktyką w przypadku rozładowania się akumulatora jest podpięcie prostownika, który przywróci rozładowanym urządzeniom dawne parametry i moc. W zależności od potrzeb możemy wybierać sprzęt o większym lub mniejszym napięciu, pamiętajmy jednak, by było ono dostosowane do potrzeb akumulatora.

W ofercie naszego sklepu posiadamy różne rodzaje prostowników z funkcjami szybkiego ładowania, wspomagania rozruchu oraz niezbędnymi zabezpieczeniami chroniącymi systemy elektryczne pojazdu przed uszkodzeniem. Poszczególne urządzenia różnią się też rozmiarem. Polecamy większy sprzęt warsztatowy oraz mniejsze urządzenia, które bez problemu zmieszczą się w przestrzeni bagażnika. Niektóre z naszych produktów posiadają ułatwiające użytkowanie sygnalizację typu LED lub cyfrowy wyświetlacz. W trosce o różnorodne potrzeby naszych klientów przygotowaliśmy ofertę niezawodnych prostowników akumulatorowych znanych i cenionych producentów jak Carmotion, AMiO, Kukla oraz Sena.

Jakie prostowniki samochodowe posiadamy w swojej ofercie?

Rozładowanie akumulatora jest zazwyczaj sytuacją niespodziewaną i zdarza się w najmniej dogodnym momencie. Jeśli problem zaczyna mieć charakter powtarzalny lub wręcz regularny należy pomyśleć o zakupie nowego elementu.

W zależności od sytuacji i gdy umożliwia ona jeszcze naładowanie baterii oraz prawidłowy jej rozruch, warto zwrócić uwagę na kilka typów ładowarek. W naszym asortymencie znajdziecie:

  • Prostowniki standardowe przeznaczone do ładowania akumulatorów kwasowo - ołowiowych, wyposażone w podstawowe zabezpieczenia termiczne oraz przeciwprzepięciowe.
  • Prostowniki mikroprocesorowe, czyli automatyczne przystosowane do pracy z każdym rodzajem baterii kwasowo - ołowiowych i żelowych. Urządzenia wykazują podwyższoną odporność na działanie pyłów czy zachlapanie wodą. Posiadają też zaawansowane zabezpieczenia między innymi przed zwarciem, odwrotnym podłączeniem urządzenia, przeciążeniem, przegrzaniem oraz przeładowaniem. Tego typu prostowniki wyłączają się automatycznie po osiągnięciu zamierzonego rezultatu ładowania.
  • Prostowniki z funkcją szybkiego ładowania, które przydają się w chwili, gdy zależy nam na czasie i bezzwłocznym uruchomieniu pojazdu.
  • Prostowniki z regulacją napięcia z możliwością podpięcia do akumulatorów 6V, 12V i 24V.
  • Prostowniki z funkcją rozruchu. Tzw. boostery przydają się w nagłych sytuacjach, gdy musimy szybko uruchomić pojazd.
  • Prostowniki z sygnalizacją LED, która informuje o stopniu naładowania akumulatora.

Prostowniki akumulatorowe – producenci

W sprzedaży posiadamy prostowniki do ładowania akumulatorów w samochodach osobowych i dostawczych dobrych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość i funkcjonalność urządzeń. Akcesoria dostosowane są do różnych typów akumulatorów, dlatego w ich bogatej gamie każdy kierowca w potrzebie znajdzie coś dla siebie.

Prostowniki Carmotion

Sprawdzony dostawca wysokiej jakości akcesoriów samochodowych. Urządzenia mobilne, wycieraczki i elementy oświetlenia do aut sprzedawane pod markami handlowymi Bloom, Vision, Myway i Carmotion cieszą się na rynku dużą popularnością i są rekomendowane przez profesjonalistów branży. Firma wciąż rozwija swój asortyment, dopracowując artykuły zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznych funkcji, wydajności i trwałości. W ofercie naszego sklepu posiadamy:

  • prostowniki Carmotion do szybkiego ładowania oraz z opcją rozruchu do akumulatorów 12V i 24V wykonane z wytrzymałych materiałów, wyposażone w wygodną kieszeń do przechowywania przewodów oraz rączkę ułatwiającą przenoszenie urządzenia,
  • prostownik mikroprocesorowy Carmotion o prądzie ładowania do różnych typów baterii samochodowych o napięciu wyjściowym 6V i 12V.

Prostowniki AMiO

Producent zaopatruje w akcesoria samochodowe hurtownie, warsztaty oraz sklepy motoryzacyjne w kraju i za granicą. Oferta marki dostępna jest między innymi dla klientów w Niemczech, Austrii, Grecji czy na Słowacji. Stały rozwój gamy produktowej oraz nowości dostosowane do obowiązujących trendów gwarantują duże zainteresowanie asortymentem AMiO, w którym znajdziemy elementy niezbędnego wyposażenia auta, akcesoria oświetleniowe, a także drobny i profesjonalny sprzęt warsztatowy. Polecamy doskonałej jakości prostownik automatyczny z cyfrowym wyświetlaczem o prądzie ładowania 2 do 4 A do akumulatorów 6V i 12V z wszystkimi niezbędnymi zabezpieczeniami.

Ładowarki akumulatorowe Kukla

Firma specjalizuje się w produkcji ładowarek do akumulatorów oraz innych tego typu akcesoriów przeznaczonych głównie dla branży motoryzacyjnej. Zakres usług obejmuje zarówno produkcję, sprzedaż, jak i opiekę serwisową, dlatego też produkty marki Kukla są jednymi z najczęściej wybieranych przez kierowców. Udostępniamy skuteczne prostowniki do akumulatorów 6V, 12V i 24V z funkcją rozruchu i regulacją napięcia.

Prostowniki do akumulatorów Sena

Sena jest jednym z najbardziej liczących się w branży importerów i dystrybutorów akcesoriów samochodowych. Wszystkie produkty marki charakteryzuje wysoki standard wykonania, doskonałe parametry techniczne oraz innowacyjne rozwiązania sprawdzające się w różnych sytuacjach drogowych. Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów z Polski, jak i Austrii, Belgii, Czech, Portugalii, Rosji i wielu innych. Polecamy wydajne prostowniki z sygnalizacją LED do akumulatorów 12V, wyposażone w rączkę umożliwiającą wygodny transport urządzeń.

Co jeszcze warto wiedzieć, kupując prostownik do akumulatora?

Wartość prądu prostownika nie może przekraczać jednej dziesiątej pojemności podpinanego akumulatora. Przykładowo: akumulator o pojemności 40 Ah – prostownik 4A.

Prąd szczytowy określa maksymalną wydajność danego urządzenia. Wartość ta nie określa jednak mocy, z jaką ładowarka pracowała będzie cały czas.

Istotną kwestią jest dostosowanie napięcia wyjściowego akumulatora i prostownika. Umożliwiamy zakup prostowników podłączanych do akumulatorów 6V, 12V oraz 24V. Prostowniki z przełącznikami napięcia umożliwiają jego dostosowanie do różnych typów baterii.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij