Prostownik samochodowy, cyfrowy AMiO DVL DBC-4A 6/12V 2A/4A

131,99
Kup teraz - dostawa w poniedziałekZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: F-02088Kod producenta: 02088Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Prostownik samochodowy cyfrowy AMiO DVL DBC-4A 6/12V 2A/4A to zaawansowane urządzenie do ładowania różnego rodzaju akumulatorów, zapewniające efektywne i bezpieczne ładowanie.

Główne cechy i specyfikacja prostownika cyfrowego AMiO DVL DBC-4A

 • Wszechstronność ładowania: Prostownik cyfrowy AMiO DBC-4A jest kompatybilny z różnymi rodzajami akumulatorów, w tym akumulatorami kwasowo-ołowiowymi (zwykłymi i MF), akumulatorami Ca/Ca, AGM oraz żelowymi. To oznacza, że może być używany do ładowania akumulatorów samochodowych, motocyklowych, skuterowych i innych.
 • Mikroprocesorowy kontroler: Prostownik cyfrowy AMiO DBC-4A wykorzystuje mikroprocesorowy kontroler, który monitoruje i kontroluje proces ładowania, zapewniając optymalne warunki dla akumulatora.
 • Odporność na warunki atmosferyczne: Zgodność z normą IP65 gwarantuje, że prostownik jest odporny na pył oraz zachlapanie, co umożliwia jego użytkowanie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Można go także oblać strumieniem wody o niskim ciśnieniu.
 • Zabezpieczenia: Prostownik cyfrowy AMiO DBC-4A jest wyposażony w wiele zabezpieczeń, które chronią przed różnymi awariami i uszkodzeniami, takimi jak zwarcie, odwrotne podłączenie akumulatora, obwód otwarty, iskrzenie, przeładowanie akumulatora, przeciążenie prostownika oraz przegrzanie prostownika.
 • 6 trybów ładowania: Prostownik cyfrowy AMiO DBC-4A oferuje 6 różnych trybów ładowania, które dostosowują prąd ładowania do rodzaju i pojemności akumulatora. Dzięki temu można ładować akumulatory 6V oraz 12V o różnych pojemnościach, w tym te, które są głęboko rozładowane.
 • Wyświetlacz informacyjny: Prostownik cyfrowy AMiO DBC-4A wyposażony w czytelny wyświetlacz, który pokazuje bieżące napięcie akumulatora, stopień naładowania oraz aktualny stan ładowania. Informuje również o statusie "FULL" po zakończeniu ładowania.
 • Specyfikacja techniczna:
  • Napięcie zasilania: 230V 50 Hz
  • Napięcie wyjściowe: 6/12V
  • Pobór mocy: Około 60W (tryb czuwania: 1W)
  • Maksymalne napięcie ładowania: 7.4V (dla akumulatorów 6V), 14.7V (dla akumulatorów 12V)
  • Maksymalny prąd ładowania: 2A +/- 10%, 4A +/- 10%
  • Obsługiwane pojemności akumulatorów: 6V - od 1.2Ah do 14Ah, 12V - od 1.2Ah do 14Ah oraz od 14Ah do 120A
  • Stopień ochrony: IP65
 • Proste przełączanie trybów pracy: Prostownik cyfrowy AMiO DBC-4A posiada intuicyjne przyciski do przełączania między różnymi trybami ładowania, co ułatwia obsługę.
 • Specjalny tryb dla akumulatorów motocyklowych: Dla akumulatorów żelowych o pojemności do 14Ah, które są często stosowane w motocyklach i skuterach, istnieje dedykowany program ładowania z ikoną motocykla na wyświetlaczu.
 • Ostrzeżenie przed ładowaniem większym prądem: Prostownik cyfrowy AMiO DBC-4A informuje użytkownika o konieczności unikania ładowania większym prądem, aby zapobiec uszkodzeniu akumulatora.

Prostownik samochodowy AMiO DVL DBC-4A 6/12V 2A/4A to zaawansowane urządzenie, które zapewnia skuteczne i bezpieczne ładowanie różnych rodzajów akumulatorów, zarówno dla pojazdów osobowych, jak i motocykli. Dzięki wielu funkcjom i zabezpieczeniom jest to praktyczne narzędzie dla każdego użytkownika, który dba o stan swoich akumulatorów.

Zadbaj o swoje akumulatory! Odkryj naszą ofertę prostowników samochodowych.

W Twoim garażu lub warsztacie nie może zabraknąć odpowiedniego prostownika samochodowego. W sklepie dwr.com.pl oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości prostowników, które pomogą Ci utrzymać akumulatory w doskonałej kondycji.

Nasz flagowy produkt - prostownik cyfrowy AMiO DVL DBC-4A 6/12V 2A/4A, to doskonałe narzędzie do ładowania różnych rodzajów akumulatorów, a także zapewnia ochronę przed wieloma potencjalnymi awariami. Ale to nie wszystko! W naszej ofercie znajdziesz także inne wysokiej jakości prostowniki:

 • Prostownik cyfrowy AMiO DBC-02 6/12V 2A/6A: Dla tych, którzy potrzebują jeszcze większej elastyczności w ładowaniu akumulatorów, ten prostownik to idealne rozwiązanie. Zapewnia mocne ładowanie dla akumulatorów 6V i 12V, dzięki czemu Twoje pojazdy zawsze będą gotowe do działania.
 • Prostownik cyfrowy AMiO DBC-03 12/24V 6A/3A: Jeśli masz do czynienia z akumulatorami o wyższym napięciu, ten prostownik 12/24V to odpowiedź na Twoje potrzeby. Dzięki możliwości ładowania akumulatorów 12V i 24V, jest niezastąpionym narzędziem w przypadku większych pojazdów i maszyn.

Niezależnie od Twoich potrzeb, nasze prostowniki samochodowe AMiO są zaprojektowane, aby sprostać najwyższym standardom jakości i bezpieczeństwa. Odkryj naszą pełną gamę prostowników i zadbaj o akumulatory swoich pojazdów już dziś!

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 3 opinii
Polecam. Mały, kompaktowy. Piotr
05 lutego 2024
Polecam. Michal
30 września 2023
Jestem bardzo zadowolony z tego prostownika, jest malutki i bez problemu radzi sobie z naładowaniem akumulatora 60Ah. Jest kilka trybów do wyboru zależnie od posiadanego akumulatora, a wyświetlacz bardzo czytelnie pokazuje w jakim aktualnie trybie się znajdujemy oraz parametry ładowania. Arek
19 listopada 2021

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.