Zamki centralne

Zamki centralne umożliwiają otwieranie i zamykanie wszystkich drzwi samochodu oraz klapy bagażnika za pomocą jednego przycisku na pilocie lub po przekręceniu kluczyka w stacyjce jednych drzwi. Obecnie zdalne centralne zamki aktywowane pilotem to bardzo popularny element wyposażenia wielu pojazdów. Kierowcy, których samochody nie posiadają tego typu udogodnienia, mogą zdecydować się na zakup zestawu do samodzielnej instalacji. Dostępne na rynku motoryzacyjnym uniwersalne produkty skutecznie wprowadzą Twój starszy samochód w epokę komfortu i bezpieczeństwa.

Nowoczesne zamki centralne posiadają coraz więcej funkcji. Dla przykładu, zamykając drzwi przy użyciu pilota, domkniemy również szyby. Czasem pilot zamka może służyć również do sterowania drzwiami garażowymi. Zamki centralne w systemach keyless, start-stop itp. nie wymagają posiadania kluczyków. Aby otworzyć auto, korzystamy wówczas z pilota, a w celu uruchomienia silnika naciskamy odpowiedni przycisk na desce rozdzielczej. W kategorii „zamki centralne” na stronie naszego sklepu znajdziecie produkty takie jak siłowniki i sterowniki zamka centralnego oraz zestawy zamka centralnego stanowiące bardzo atrakcyjną propozycję znanych producentów takich jak Blow czy AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij