Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Kontakt - sklep dwr.com.pl

Dobre relacje z klientem to według nas podstawa funkcjonowania doskonałej współpracy pomiędzy obiema stronami transakcji. Dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych, którzy mają jakiekolwiek pytania lub borykają się z dowolnym problemem. Postaramy się pomóc możliwie najszybciej jak to jest możliwe, jednocześnie skutecznie, aby rozwiązanie problemu okazało się błyskawiczne. Klient do wyboru ma chociażby jeden z numerów telefonu, adres e-mail lub osobistą wizytę w naszym sklepie stacjonarnym na terenie Katowic. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy i fachową pomoc w każdym aspekcie.

Skontaktuj się z nami telefonicznie

Jeśli preferujesz szybkie i skuteczne rozwiązanie problemu, zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą numeru telefonu. Zgodnie ze statystykami jakimi dysponujemy, średni czas na połączenie z konsultantem wynosi jedynie 18 sekund, co jest doskonałym wynikiem. Na infolinii klient ma do czynienia jedynie z najbardziej wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy w każdym wypadku służą pomocą. Doskonale znają się na wykonywanej przez nich pracy, dlatego też doradzą, służą cennymi wskazówkami, a także rozwieją wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi klienta:

 • tel.: 32 729 82 10
 • tel.: 535 505 510

Należy pamiętać o tym, że infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 16.00 i to właśnie w tym czasie służymy pomocą.

Kontakt z pomocą e-maila

Jeśli z jakiejś przyczyny klient woli kontakt przez maila - również istnieje taka możliwość. Specjaliści w szybkim czasie odpowiadają na wiadomości tekstowe, doszczętnie wyczerpując poszczególny temat. Z Biurem Obsługi Klienta należy skontaktować się pod tym adresem mailowym:

 • e-mail: biuro@dwr.com.pl

Odwiedź nas osobiście

Znajdujesz się w Katowicach lub w okolicy i chciałbyś szybko i rzeczowo uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie? Zapraszamy do odwiedzenia nas osobiście w sklepie stacjonarnym, znajdującym się pod tym adresem:

Godziny otwarcia naszego sklepu to 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas zarówno w celu kontaktu, jak i zrobienia zakupów. Z pewnością wyjdziesz z uśmiechem na twarzy i powrócisz do nas wielokrotnie w celu dalszej współpracy.

Siedziba i dane naszej firmy prezentują się następująco:

 • Grupa DWR s.c.
  plac Kasprowicza 5
  40-749 Katowice
 • NIP: 6342835343
  Regon: 360642923

Polub stronę na Facebooku i bądź z nami na bieżąco!

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku. Prezentujemy tam wszelkie aktualności, kody rabatowe, które umożliwiają tańsze zakupy, wyniki konkursów, a także wiele ciekawostek na temat branży motoryzacyjnej. Polub nas, aby być z nami na bieżąco.

Współpraca handlowa

W dowolnej chwili jesteśmy otwarci na nowe propozycje handlowe. Zapraszamy również do kontaktu wszystkie firmy, które chciałyby wprowadzić swój asortyment do naszej oferty. Propozycje prosimy przesyłać na następujący adres mailowy:

 • e-mail: biuro@dwr.com.pl

Rachunek bankowy

W celu dokonania płatności internetowej niezbędne okażą się informacje na temat naszego banku i numeru konta bankowego:

 • Bank: ING Bank Śląski S.A.
 • Numer konta: 84 1050 1634 1000 0092 6933 1550

Formularz zapytania

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.