Apteczki samochodowe

W świetle prawa apteczki samochodowe nie są obowiązkowym wyposażeniem prywatnego pojazdu osobowego. Zgodnie jednak z obowiązującym przepisem o konieczności udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym w wypadkach drogowych, każdy kierowca powinien wyposażyć swoje auto w niezbędne do tego artykuły. Dobrze wyposażone apteczki z atestowanym składem gwarantują możliwość odpowiednich działań ratujących zdrowie, a może nawet życie rannych uczestników ruchu drogowego, dlatego ich posiadanie nie powinno budzić sprzeciwu.

W prawidłowym asortymencie apteczki samochodowej powinny znaleźć się sterylne kompresy i gazy, plastry i chusty opatrunkowe, opatrunki i bandaże, trójkątna chusta, opaski elastyczne w różnych rozmiarach, ustnik do sztucznego oddychania, środek dezynfekujący, lateksowe rękawiczki, koc ratunkowy z folii termoizolacyjnej, nożyczki z zaokrąglonymi końcami oraz szczegółowa instrukcja udzielania pierwszej pomocy. Co ważne, w krajach Unii Europejskiej stosuje się apteczki spełniające standardy normy DIN 13164. Sprawdź dostępne w ofercie naszego sklepu apteczki marki PK-MOT oraz dobrze pomyślane zestawy, na które składają się apteczki, gaśnice samochodowe, trójkąty ostrzegawcze oraz kamizelki odblaskowe.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij