Szampony samochodowe

Szampony samochodowe to jedne z najpopularniejszych środków stosowanych podczas pielęgnacji pojazdu. Ich zadaniem jest usuwanie zanieczyszczeń takich jak żwir, piasek czy błoto z różnych powierzchni pojazdu. Ich efektywność zależy niejednokrotnie od prawidłowego użycia. Szampony samochodowe należy rozcieńczać zgodnie z zaleceniami producenta podanymi najczęściej na opakowaniu. Zbyt mała ilość środka aktywnego może znacznie osłabić rezultaty naszej pracy. Przy zastosowaniu zbyt dużej ilości preparatu na trudnych do spłukania powierzchniach mogą pojawić się nieestetyczne smugi czy zacieki.

Szampony samochodowe powinny być używane po uprzednim opłukaniu karoserii pod ciśnieniem, które ułatwia pozbycie się zaschniętego brudu. Ten wstępny proces pozwala uniknąć ewentualnych zarysowań lakieru twardymi drobinkami. Po przygotowaniu powierzchni docelowej nakładamy na nią szampon, najczęściej przy użyciu gąbki i dokładnie myjemy. Na rynku kosmetyków motoryzacyjnych dostępne są szampony samochodowe bez wosku skoncentrowane przede wszystkim na myciu oraz szampony samochodowe z woskiem, po których zastosowaniu nie musimy już nakładać dodatkowych powłok nabłyszczających i ochronnych. W sklepie dwr.com.pl posiadamy szeroki wybór szamponów samochodowych marek ADBL, Sonax, K2, RR Customs, Tenzi Detailer oraz Meguiar’s.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij