Żarówki LED H21W

Wielofunkcyjne i niezawodne żarówki LED H21W znajdują zastosowanie w wielu elementach oświetlania samochodowego. Bez problemu zainstalujemy je w światłach postojowych, podświetleniu wnętrza pojazdu, światłach pozycyjnych, kierunkowskazach, lampkach zegarów, a także w oświetleniu tablicy rejestracyjnej. Żarówki LED H21W posiadają specjalny układ zasilania, który pozwala na stabilną pracę przy napięciu od 12 do 16V. W całym prezentowanym zakresie żarówki świecą z jednakową jasnością i są odporne na skoki napięcia w instalacji elektrycznej samochodu.

Żarówki LED H21W zaopatrzone zostały w system Canbus, dzięki któremu w komputerze pokładowym samochodu nie pojawia się informacja o błędzie przepalonej żarówki. Wszystkim, którzy poszukują rozwiązań wydajnych i trwałych, rekomendujemy dostępne w ofercie naszego sklepu żarówki LED H21W EinParts oparte na cokole H21W BAY9s z bolcami niesymetrycznymi. Akcesoria emitują przyjemne dla oka światło o temperaturze barwowej 6000 K. Źródłem wiązki są diody SMD 3014. Wytrzymała konstrukcja zapewnia bezawaryjną eksploatację żarówek LED H21W w przedziale temperatur od -40 do +55 stopni Celsjusza. Dodatkowo elementy są odporne na przepalenia, dzięki czemu mogą pracować efektywnie nawet do 50000 godzin.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.