Żarówki LED H21W

Wielofunkcyjne i niezawodne żarówki LED H21W znajdują zastosowanie w wielu elementach oświetlania samochodowego. Bez problemu zainstalujemy je w światłach postojowych, podświetleniu wnętrza pojazdu, światłach pozycyjnych, kierunkowskazach, lampkach zegarów, a także w oświetleniu tablicy rejestracyjnej. Żarówki LED H21W posiadają specjalny układ zasilania, który pozwala na stabilną pracę przy napięciu od 12 do 16V. W całym prezentowanym zakresie żarówki świecą z jednakową jasnością i są odporne na skoki napięcia w instalacji elektrycznej samochodu.

Żarówki LED H21W zaopatrzone zostały w system Canbus, dzięki któremu w komputerze pokładowym samochodu nie pojawia się informacja o błędzie przepalonej żarówki. Wszystkim, którzy poszukują rozwiązań wydajnych i trwałych, rekomendujemy dostępne w ofercie naszego sklepu żarówki LED H21W EinParts oparte na cokole H21W BAY9s z bolcami niesymetrycznymi. Akcesoria emitują przyjemne dla oka światło o temperaturze barwowej 6000 K. Źródłem wiązki są diody SMD 3014. Wytrzymała konstrukcja zapewnia bezawaryjną eksploatację żarówek LED H21W w przedziale temperatur od -40 do +55 stopni Celsjusza. Dodatkowo elementy są odporne na przepalenia, dzięki czemu mogą pracować efektywnie nawet do 50000 godzin.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij