Klucze imbusowe i torx

Klucze imbusowe to praktyczne narzędzia warsztatowe o przekroju w kształcie sześciokąta przeznaczone do wkręcania i wykręcania śrub z umieszczonym w łbie otworem sześciokątnym. Klucze imbusowe stosowane są do tworzenia trwałych połączeń między elementami. Jako narzędzia do regulowania sprężyn w hamulcach, dokręcania siodełka i kierownicy oraz regulowania przerzutek stanowią także istotny element wyposażenia warsztatu rowerzysty. Klucze imbusowe są akcesoriami dwustronnymi, a wybór końcówki zależy przede wszystkim od rodzaju prac, jakie zamierzamy wykonywać.

Klucze torx wyposażone są w końcówkę w kształcie sześcioramiennej gwiazdy. Bardzo często stosowane są w mechanice samochodowej. „Torxy” występują jako standardowe narzędzia trzpieniowe oraz nasadowe, różniące się między sobą budową i sposobem zastosowania. Pierwszego typu akcesoriów używa się do śrub z nacięciami. Końcówki kluczy nasadowych nakładane są na nakrętki. Wykonane ze stali chromowo - wanadowej klucze torx charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją oraz wysoką odpornością mechaniczną, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniom nawet przy intensywnej eksploatacji. W sprzedaży posiadamy zestawy kluczy imbusowych i torx marki Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij