Żarówki LED P27W

Jesteś fanem nowoczesnych technologii i szukasz możliwości modernizacji elementów wyposażenia swojego samochodu? Postaw na efektowne i oszczędne oświetlenie LED. Posiadamy wiele opcji tego typu żarówek dedykowanych do różnych rodzajów lamp. Sprawdź, który zamiennik sprawdzi się najlepiej w Twoim modelu samochodu i ciesz się trwałością oraz niezawodnością poszczególnych produktów. W tej kategorii znajdziecie funkcjonalne żarówki LED P27W T25. Akcesoria marki Vision oferują wiele możliwości w zakresie doświetlania drogi i sygnalizacji manewrów. Postaw na długi okres użytkowania oraz związane z tym korzyści. Wyraźny strumień świetlny w kolorze białym gwarantuje przyjemne wrażenia wzrokowe oraz pewność, że Twoje działania sygnalizowane będą we właściwy sposób.

Żarówki LED P27W T25 Vision emitują wiązkę o temperaturze barwowej ok. 6500K i znajdują zastosowanie w różnych typach pojazdów, od osobowych po ciężarowe. Nowoczesne akcesoria wyposażone zostały w moduł Canbus odpowiedzialny za prawidłowe działanie żarówek, bez obaw o niepożądane efekty w postaci pojawiających się na komputerze pokładowym błędów przepalonego elementu. Producenci podkreślają, że wymiana żarówek parami umożliwia równomierną ich eksploatację, dlatego żarówki LED P27W T25 dostępne są w naszym katalogu w dobrze pomyślanych kompletach po dwie sztuki.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij