Wycieraczki hybrydowe VALEO

Valeo to firma o zasięgu światowym zajmująca się produkcją i dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Wśród wysokiej jakości produktów wytwarzanych w jakości OEM znajdziemy wydajne i skuteczne w skrajnych warunkach atmosferycznych wycieraczki hybrydowe Valeo przeznaczone na przednią szybę samochodu. Akcesoria wyposażone zostały w specjalny zewnętrzny spoiler zwiększający docisk pióra do powierzchni docelowej. Jak wszystkie tego typu konstrukcje hybrydy Valeo posiadają niski profil i zredukowany do minimum szkielet.

Solidna obudowa wykonana z trwałego tworzywa gwarantuje opływowy kształt konstrukcji oraz wyjątkową skuteczność. Przytwierdzona do szkieletu guma wysokiej jakości wycieraczek samochodowych idealnie oczyszcza powierzchnię szyb, zapewniając kierowcy maksymalny poziom widoczności. Wycieraczki hybrydowe Valeo pracują wyjątkowo cicho, nie przeskakują i nie pozostawiają na szybie nieestetycznych smug, dlatego stanowią bardzo atrakcyjną alternatywę dla fabrycznego wyposażenia wielu zarówno nowoczesnych, jak i starszych pojazdów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij