Kosmetyki samochodowe Gliptone

Gliptone jest amerykańską marką wysokiej jakości preparatów do zaawansowanej pielęgnacji, konserwacji i naprawy skóry naturalnej oraz auto detailingu. Ogromne doświadczenie, doskonała znajomość rynku oraz konkurencyjne receptury zagwarantowały marce stabilną pozycję na rynku automotive i zapewniły uznanie wielu klientów ceniących wyjątkową skuteczność działania i wydajność kosmetyków samochodowych. Gliptone stawia szczególny nacisk na odpowiedni dobór najlepszych komponentów. Sprawdzone i wielokrotnie przetestowane formuły wzbogacane o innowacyjne dodatki perfekcyjnie wpisują się w potrzeby rynku XXI wieku.

Luksusowe produkty Gliptone są całkowicie bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Ich działanie sprawia, że pozostają one nieskazitelne na dłużej lub odzyskują dawny blask. Kosmetyki dostępne są w pojedynczych opakowaniach oraz dobrze pomyślanych, praktycznych zestawach wzbogaconych o niezbędne akcesoria jak szczoteczka i mikrofibra. W ofercie naszego sklepu posiadamy kompletny zestaw do pielęgnacji ciemnej tapicerki skórzanej oraz komplet kosmetyków i akcesoriów do czyszczenia i konserwacji jasnej i kolorowej skóry.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.