Pióra wycieraczek 13”

W czasie jazdy w niesprzyjających warunkach pogodowych najlepiej przekonujemy się o zasadności posiadania sprawnych wycieraczek samochodowych. Podobne okoliczności to również najlepszy sprawdzian dla piór, które niestety w wyniku intensywnego użytkowania mogą ulegać awariom. Pojawiające się na szybie smugi, nierówna praca oraz piszczenie to podstawowe oznaki zużycia wycieraczek oraz przesłanki świadczące o konieczności ich wymiany. Tej zgodnie z obowiązującym kanonem dokonywać powinniśmy co najmniej dwa razy w roku, jednak w dużej mierze zależy to od stopnia wyeksploatowania piór.

Na rynku akcesoriów motoryzacyjnych dostępne są różne rodzaje wycieraczek, które najlepiej odpowiadają wymogom technicznym danych modeli pojazdów. Wybierając pióra do naszego samochodu, szczególną uwagę zwróćmy na ich długość. Tylko odpowiednio dopasowany do rozmiaru szyby komplet elementów zapewni ich bezproblemową eksploatację. Sprawdź naszą ofertę piór wycieraczek 13” / 330 mm różnych producentów i serii. Posiadamy płaskie pióra wycieraczek 13” o uniwersalnym typie mocowania U marek AMiO, Flash, Bloom, Alca serii Super Flat oraz Heyner linii All Seasons, a także szkieletowe konstrukcje piór wycieraczek 13” Alca Special Graphite.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Producent
zamknij