Zestawy naprawcze Quixx

Quixx jest niemiecką marką innowacyjnych produktów przeznaczonych do wykonywania samodzielnych napraw na różnych typach powierzchni. Najlepsze w swojej klasie środki do usuwania zadrapań i wgnieceń, odnowy reflektorów czy szyb to doskonałe rozwiązania nie tylko dla kierowców, ale i właścicieli łodzi, przyczep kempingowych czy rowerzystów. Dzięki bazującym na nowoczesnych formułach skutecznym preparatom Quixx bez trudu zlikwidujemy nieestetyczne rysy z lakieru, powierzchni akrylowych i metalowych.

Bogata gama wydajnych i niezawodnych produktów reprezentuje jakość premium dostępną zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Wykorzystanie najlepszych surowców gwarantuje spektakularne rezultaty działania środków realizujących najwyższe standardy jakości określone przez normy nadzoru technicznego TÜV i DEKRA. Wyroby marki Quixx sprzedawane są w 50 krajach świata, a ich wyjątkowe działanie zostało wyróżnione między innymi prestiżową nagrodą German Innovation Award dla sektora AGD. Wszystkim, którzy oczekują szybkich i spektakularnych efektów, polecamy dostępne w ofercie naszego sklepu zestawy do odnawiania reflektorów, usuwania zarysowań z lakieru oraz powierzchni akrylowych, a także zestawy naprawcze do szyb, felg oraz do likwidacji wgnieceń marki Quixx.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.