Lakiery do zacisków

Lakiery do zacisków w większości przypadków stosowane są ze względu na chęć zmiany stylistyki samochodu. Żółty lub czerwony kolor zacisków sprawia, że auto wygląda bardziej sportowo i nabiera indywidualnego charakteru. Malowanie tych podzespołów jest formą personalizacji pojazdu i najlepiej sprawdza się w przypadku gdy tuningowi poddano również inne jego elementy. Wybierając lakiery do zacisków, trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę względy bezpieczeństwa, czyli ich odporność na warunki panujące w obrębie hamulców. Mowa tu głównie o wysokich temperaturach, które mogą doprowadzić do uszkodzenia nałożonej powłoki.

Dobre lakiery do zacisków wykazują dużą wytrzymałość w zakresie oddziaływania wysokich temperatur tak, by osiągnięty po ich aplikacji efekt nie został natychmiast zaprzepaszczony. W sklepie dwr.com.pl posiadamy doskonałe lakiery do zacisków K2 i Boll. Są to wysokotemperaturowe preparaty wyprodukowane na bazie najwyższej jakości żywic, tworzące trwałą powłokę o wysokim połysku odporną na pył hamulcowy, środki chemiczne, sól, benzynę i niekorzystne warunki atmosferyczne. Produkty wykazują również właściwości antykorozyjne. U nas zaopatrzysz się w lakiery do zacisków w kolorach żółtym, czarnym, srebrnym, zielonym i niebieskim.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij