Wczytuję dane...

Woski samochodowe

Woski samochodowe sprawiają, że karoseria pojazdu uzyskuje wysoki połysk, kolor lakieru jest ciemniejszy i bardziej pełny. Wszystko to potrafi odmienić oblicze nawet starszych i zaniedbanych egzemplarzy.

Woski samochodowe zabezpieczają karoserię przed korozją. Powstawanie rdzy związane jest z utrzymywaniem na powierzchni przez długi czas wody. Woski zapobiegają tej tendencji - są środkiem o cechach hydrofobowych, a więc powodują odpychanie wody i przeciwdziałają jej długotrwałemu zaleganiu.

Woski samochodowe chronią przed brudem i wżerami. Stanowią dobry izolator między powierzchnią karoserii a czynnikami zewnętrznymi powodującymi powstawanie wżerów. Nie likwidują agresywnego brudu całkowicie, ale na pewno znacznie zmniejszają jego destrukcyjne działanie.

Woski samochodowe chronią lakier przed utlenianiem spowodowanym działaniem promieni słonecznych, które wyjaławiają i niszczą zewnętrzną warstwę klaru. Pomagają też odnowić lekko wypłowiałe elementy.

Woski samochodowe można aplikować na dwa sposoby: metodą na sucho, czyli wtedy, gdy karoseria została całkowicie osuszona, lub na mokro - nakładanie wosku odbywa się natychmiast po myciu. Takie woskowanie przebiega dużo szybciej niż na sucho. Płynna formuła zastosowana w woskach pozwala skutecznie dotrzeć do wszystkich zakamarków karoserii. 

 

W sklepie dwr.com.pl oferujemy woski samochodowe dobrych marek. Oto niektóre z produktów:

  • ADBL Quick Wax - Wosk w sprayu,
  • BOLL Wosk w sprayu,
  • COLLINITE915 Marque D'Elegance Carnauba Wax,
  • FINISH KARE 1000P Hi-Temp Paste Wax - Wosk syntetyczny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów