Dętki rowerowe

Dętki są newralgiczną częścią wyposażenia każdego roweru, niestety często narażoną na uszkodzenia. Powodem jest zwykle ich cienkościenna budowa oraz fakt, że niemal bezpośrednio biorą one na siebie wszelkie obciążenia mechaniczne związane z jazdą po nierównej i wymagającej nawierzchni. Zakup odpowiednich dętek rowerowych zazwyczaj nie stanowi problemu. Ważne jednak, by wybierając odpowiedni element wziąć pod uwagę jego rozmiar oraz rodzaj wentyla. Właściwy dobór akcesoriów zapobiegnie ewentualnym usterkom.

Dętki rowerowe zaopatrzone są w trzy rodzaje wentylów. Presta to wentyl stosowany zwykle w szosówkach lub rowerach trekingowych. Dunlop to najpopularniejszy rodzaj wentyla dedykowany dla rowerów miejskich. Schrader lub AV jest bardzo popularnym i uniwersalnym wentylem samochodowym umożliwiającym pompowanie kół pompką samochodową. Dokonując zakupu akcesoriów, zwróćmy szczególną uwagę na ich szerokość. Zbyt wąska dętka może mocno się rozciągać, co znacznie osłabia strukturę materiału i zwiększa podatność na przebicie. Rozmiar dętki oznaczany jest najczęściej w zakresach na przykład 26x1,75-2,5 co oznacza, że wybrana dętka będzie pasowała do opony o średnicy 26” i szerokości od 1,75” do 2,5”. W ofercie naszego sklepu posiadamy dętki rowerowe marki Stanmot w różnych rozmiarach, z popularnymi wentylami Dunlop, wkłady zaworu oraz łatki naprawcze Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij