Płatności w sklepie dwr.com.pl

Płatności - sklep dwr.com.pl

Każdy klient, który zdecyduje się dokonać zakupów w sklepie internetowym dwr.com.pl, ma do wyboru wiele metod płatności. Przede wszystkim może skorzystać zarówno z płatności z góry (przedpłata), jak i z płatności przy odbiorze (za pobraniem). Wszystko zależy od tego, jaka forma dostawy zostanie wybrana. Jeśli osoba kupująca zdecyduje się na płatność z góry, możliwe są przelewy internetowe, zwykły przelew tradycyjny, Blik, karty płatnicze, Apple Pay, Google Pay - w zależności od indywidualnych preferencji. Wszystkie te opcje możliwe są bez wychodzenia z domu, niezbędny okaże się jedynie odpowiedni sprzęt i stały dostęp do Internetu, co w dzisiejszych czasach nie powinno stanowić problemu.

Płatności za pośrednictwem systemu "Przelewy24"

Wiele osób obawia się dokonywania transakcji przez Internet z powodu konieczności przelewania pieniędzy online. Jest to zupełnie nieuzasadnione, bowiem polskie banki uważane są za jedne z najbardziej chronionych i w praktyce właściwie nie dochodzi do sytuacji, w których pieniądze nie trafiają na konto docelowe, jeśli przelew zostanie prawidłowo wysłany. System "Przelewy24" to w 100% bezpieczne dokonywanie wszelkich płatności przez Internet. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim szybkość i brak konieczności wychodzenia z domu. Wszelkie płatności elektroniczne umożliwiają zapłacenie za pomocą błyskawicznego przelewu bankowego, kodu Blik lub karty płatniczej. Wystarczy posiadać dowolne konto bankowe, a transakcje są natychmiastowe.

Jak dokonać przelewu tradycyjnego?

Staramy się dopasować do indywidualnych preferencji naszych klientów, które są bardzo odmienne. Dlatego też umożliwiliśmy dokonanie wpłaty za pomocą przelewu tradycyjnego. W tym przypadku należy jednak pamiętać o tym, że zamówienie jest przekazywane do realizacji dopiero z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym. Co to oznacza w praktyce? Po zleceniu przelewu tradycyjnego płatność może opóźnić się o 1 - 2 dni robocze. Przykładowo, jeśli dokonujemy wpłaty w poniedziałek, gotówka trafi na konto naszej firmy prawdopodobnie dzień później, czyli we wtorek. Dodatkowo nie można zapomnieć o tym, że tradycyjne przelewy funkcjonują jedynie od poniedziałku do piątku. Dane do przelewu tradycyjnego na terenie naszego kraju wyglądają następująco:

  • Bank: ING Bank Śląski S.A.
  • Numer konta: 84 1050 1634 1000 0092 6933 1550
  • Odbiorca: Grupa DWR s.c., plac Kasprowicza 5, 40-749 Katowice
  • Tytuł przelewu: Numer zamówienia

Przelew z zagranicy

Istnieje również możliwość dokonania przelewu będąc poza granicami kraju lub po prostu korzystając z konta, które otworzone zostało w innym państwie. Jest to równie bezpieczne, jak przelew tradycyjny na terenie Polski, jednakże należy pamiętać o tym, że może zająć to więcej czasu, a dodatkowo może wiązać się z dodatkowymi opłatami prowizji od danego banku za granicą. Dane do przelewu z zagranicy prezentują się następująco:

  • Numer konta: PL 84 1050 1634 1000 0092 6933 1550
  • Kod BIC/SWIFT banku: INGBPLPW
  • Dane odbiorcy: Grupa DWR s.c., plac Kasprowicza 5, 40-749 Katowice
  • Tytuł przelewu: Numer zamówienia

Płatność gotówką przy odbiorze

Możliwa jest również płatność gotówką przy odbiorze. Polega to na tym, że w momencie dostarczenia przesyłki przekazujemy gotówkę kurierowi. Dzięki temu klient ma pewność, że przesyłka zostanie wysłana. Nie można jednak zapominać o tym, że przesyłka za pobraniem z reguły jest droższa, a płatność z góry jest równie bezpieczna.

Płatność w sklepie stacjonarnym

Będąc w naszym sklepie stacjonarnym, który znajduje się w Katowicach, możliwa jest płatność zarówno za pomocą karty kredytowej, jak i tradycyjną gotówką.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.