Wczytuję dane...

Pozostałe akcesoria turystyczne

Pozostałe akcesoria turystyczne to podkategoria, w której oferować będziemy przedmioty związane z turystyką samochodową, ułatwiające życie w czasie długiej podróży, a także w trakcie pobytu na biwaku, polu namiotowym czy w ośrodku kempingowym.

W podkategoriach naszego działu turystycznego znalazły się produkty związane z przygotowywaniem posiłków: czajniki elektryczne, patelnie i rondle zasilane prądem stałym oraz walizkowe, łatwe do przewożenia kuchenki turystyczne. Zdajemy sobie sprawę, że akcesoriów ułatwiających podróżnikowi życie jest znacznie więcej i w miarę ich pojawiania się w naszym sklepie umieszczać je będziemy w tym właśnie miejscu.

Pozostałe akcesoria turystyczne to dział, który inauguruje doskonałej jakości wielofunkcyjne urządzenie awaryjne pod umowną nazwą "latarka życia". Przeznaczone jest ono do stosowania w sytuacjach nieprzewidzianych i często groźnych dla życia i zdrowia kierowcy samochodu oraz jego pasażerów, ale też może być potraktowane jako swojego rodzaju niezbędnik przydatny w życiu obozowym.

Latarka życia jest w stanie pełnić szereg funkcji:

  • latarki,
  • światła awaryjnego,
  • noża do cięcia pasów bezpieczeństwa,
  • młotka do tłuczenia szyb.

 

W dziale pozostałe akcesoria turystyczne posiadamy latarkę życia znanej i solidnej firmy PK-MOT.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów