Folie do przyciemniania szyb samochodowych

Kierowcy bardzo często decydują się na dokonywanie zmian wizualnych w swoich samochodach. Tak zwany tuning optyczny ma też niejednokrotnie charakter praktycznych usprawnień poprawiających komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Dużą popularnością wśród właścicieli pojazdów cieszy się ostatnio efekt przyciemnianych szyb. Producenci aut często mają tę opcję w standardzie wyposażenia lub proponują ją swoim klientom w pakiecie dodatkowym. Właściciele nieco starszych pojazdów mogą przyciemnić szyby w profesjonalnym warsztacie lub zdecydować się na samodzielny montaż powłoki.

W ofercie naszego sklepu posiadamy dobrej jakości folie do przyciemniania szyb samochodowych renomowanych producentów takich jak AMiO i Carmotion oraz rolki pasów przeciwsłonecznych na przednią szybę marki Automax. Funkcjonalne artykuły dają gwarancję doskonałego efektu, trwałości oraz najwyższy standard użytkowania. Odpowiednio przyciemnione szyby chronią wnętrze auta przed niekorzystnym wpływem wysokich temperatur i zapewniają dyskrecję pasażerom. Ciemne szyby dobrze komponują się też z elegancką stylistyką aut i dodają charakteru tym mniej wyrazistym. Nasz asortyment folii przyciemniających zapewnia możliwość modernizacji w stopniu wybranym przez klienta. Gwarantujemy również możliwość zakupu akcesoriów niezbędnych do szybkiej i efektywnej aplikacji powłoki.

Folie do przyciemniania szyb samochodowych – dostępne stopnie przyciemnienia

Oferujemy szeroki wybór folii przyciemniających w różnych odcieniach. W zależności od indywidualnych oczekiwań i potrzeb udostępniamy produkty o większym lub mniejszym stopniu przyciemnienia. Skala ta wyrażona jest procentowo i wygląda następująco:

  • light light black – 40% przyciemnienia szyby
  • light black – 60% przyciemnienia szyby
  • black – 75% przyciemnienia szyby
  • dark black – 85% przyciemnienia szyby
  • super dark black – 95% przyciemnienia szyby
  • ultra dark black – 98% przyciemnienia szyby

Zalety użytkowania folii do przyciemniania szyb

Kierowcy decydujący się na przyciemnianie szyb w samochodach zwracają uwagę zarówno na aspekt wizualny, jak i praktyczne zalety nałożenia powłoki. Niezależnie od motywów ich stosowania folie przyciemniające skutecznie zabezpieczają wnętrze pojazdu oraz znajdujących się w nim pasażerów przed przegrzaniem oraz zgubnym promieniowaniem UV, zapewniają komfort jazdy ograniczając oślepiające refleksy świetlne, tworzą w środku auta intymną atmosferę, chroniąc osoby podróżujące i przewożone przedmioty przed wścibskim okiem przechodniów i potencjalnych złodziei. Ciemne szyby to prestiż i elegancja, ale i niezawodne zabezpieczenie w momencie wypadku. Powłoka zapobiega rozprzestrzenieniu się drobnych kawałków szkła po kabinie pojazdu, a przy drobnych kolizjach pomaga zachować szybę w całości.

Jakich producentów folie przyciemniające posiadamy w naszej ofercie?

W sprzedaży posiadamy wysokiej klasy folie przyciemniające do samodzielnego montażu znanych na rynku motoryzacyjnym marek. Dzięki estetycznemu dopracowaniu i najlepszym materiałom efekty położenia naszych folii są spektakularne. Duża trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne gwarantują dłuższą żywotność powłoki, bez obawy o utratę właściwości praktycznych czy atrakcyjnego wyglądu.

Folie do przyciemniania szyb marki AMiO

Folie przyciemniające AMiO to doskonałe rozwiązania dla wszystkich, którzy poszukują perfekcyjnego efektu w rozsądnej cenie. Ich powłoka pozbawiona jest jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych czy wizualnych, co znacznie podnosi standard użytkowania. Folię AMiO polecają i stosują profesjonaliści. Produkt dobrze oceniają też kierowcy, którzy zdecydowali się na samodzielny montaż. Dostępna w różnych rozmiarach i stopniach przyciemnienia, od light black do super dark black powłoka gwarantuje idealne dopasowanie oraz długotrwały rezultat wizualny.

Folie do przyciemniania szyb marki Carmotion

Dostępne w wielu odcieniach, od light light black do ultra dark black folie przyciemniające Carmotion idealnie komponują się ze stylistyką pojazdów, dodając im wyrazistej elegancji. Produkty wykonane są z mocnego i odpornego na uszkodzenia materiału. Ich montaż jest łatwy i nie wymaga użycia dodatkowych środków chemicznych niebezpiecznych dla karoserii czy szkła. Dzięki zaawansowanej technologii filtrów folia pomaga chronić skórę przed niekorzystnym działaniem promieniowania UV oraz redukuje zakres docierający do wnętrza samochodu refleksów świetlnych, obniżających koncentrację i komfort podróżowania samochodem. Produkty w zależności od rodzaju wykazują doskonałe efekty ograniczające wpływ szkodliwych czynników wyrażony współczynnikami:

  • VLT – ilość przepuszczanego przez folię światła
  • UV – ilość przepuszczanego przez folię promieniowania ultrafioletowego
  • IR – ilość przepuszczanego przez folię promieniowania cieplnego

Akcesoria niezbędne do skutecznego montażu folii przyciemniających

Niezwykle istotnym elementem prawidłowego przyciemnienia szyb w samochodzie jest przygotowanie odpowiednio wyposażonego warsztatu pracy. W dobrze pomyślanych zestawach AMiO i Carmotion oprócz rolki folii znajdziecie wiele niezbędnych akcesoriów takich jak nożyk do jej docięcia pod wymiar szyby oraz szpachelka do ułożenia i wyrównania powłoki. W ofercie naszego sklepu posiadamy również dodatkowe zestawy, w razie gdyby producent, którego artykuł kupiliście nie wyposażył go w odpowiednie instrumenty. Polecamy dobrej jakości raklę z filcem, odtłuszczacz do przygotowania powierzchni docelowej oraz komplet funkcjonalnych przyborów do nakładania folii i naklejek.

Jakie inne rodzaje folii przyciemniających posiadamy w naszym asortymencie?

W związku z tym, że przyciemnienie przedniej szyby zgodnie z przepisami ruchu drogowego w praktyce nie jest możliwe, przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę dobrej jakości pasów przeciwsłonecznych marki Automax. Powłoki montowane w górnej części szyby ograniczają dostęp oślepiających promieni do wnętrza auta i zwiększających komfort jego prowadzenia.

Polecamy również okienną folię przeciwsłoneczną z efektem lustra weneckiego Automax stosowaną zazwyczaj w gospodarstwach domowych, biurach, magazynach czy halach produkcyjnych. Artykuły pierwszej kategorii jakościowej ograniczają dostęp promieni słonecznych i pozwalają obserwować otoczenie z wnętrza pomieszczenia, samemu nie będąc zauważonym. W lecie folia pozwala zredukować koszty związane z użytkowaniem klimatyzacji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij