Wczytuję dane...

Folie do przyciemniania szyb

Folie do przyciemniania szyb, oprócz uzyskania określonego efektu wizualnego, dają korzyści czysto funkcjonalne:

  • ograniczenie ilości promieniowania UV, które trafia do wnętrza auta, aż o 99%. Kabina z przyciemnionymi szybami nagrzewa się więc wolniej, a jazda staje się bardziej komfortowa, szczególnie dla pasażerów na tylnej kanapie,
  • zapewnienie prywatności i ograniczenie widoczności pozostawionych we wnętrzu auta przedmiotów,
  • w razie wypadku folie do przyciemniania szyb zapobiegają przedostawaniu się odłamków szkła do wnętrza samochodu.

Folie do przyciemniania szyb należy stosować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przepisy mówią jasno, że szyba czołowa powinna posiadać przepuszczalnością światła na poziomie 75%, natomiast dla szyb przednich bocznych próg ten wynosi 70%. Wniosek: nie przyciemniamy szyby czołowej ani przednich bocznych.

Folie do przyciemniania szyb bez problemu możemy zaaplikować na szybach tylnych i tylnych bocznych. Tutaj przepisy są bardzo liberalne.

Folie do przyciemniania szyb zróżnicowane są cenowo i jakościowo. Z reguły klienci decydują się na produkty grubsze, które łatwiej nakleić. Wybierając folie należy również zastanowić się nad stopniem jej przyciemnienia.

 

W sklepie dwr.com.pl znajdziecie folie do przyciemniania w szerokim asortymencie, a także odpowiednie narzędzia do ich aplikowania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów