Wczytuję dane...

Pozostałe w akcesoria do mycia samochodu

W tej podkategorii zgromadziliśmy pozostałe akcesoria do mycia samochodu o różnym przeznaczeniu. Mają one zastosowanie zarówno w codziennej pielęgnacji auta, jak i w detailingu, wykonywanym co jakiś czas.

Pozostałe akcesoria do mycia samochodu ogólnie podzielić możemy na:

  • butelki z dyszami spieniającymi, wśród których znajdziemy produkty firmy ADBL wykonane z HDPE, wzmocnione poprzez poprzeczne i podłużne przetłoczenia. Są one ergonomiczne i zapewniają wygodę pracy w różnych płaszczyznach. Posiadają pasek widoku i podziałkę ułatwiającą przygotowywanie roztworów roboczych i kontrolowanie na bieżąco ilości produktu. Do butelek dołączone zostały etykiety z polem na wpisanie nazwy produktu oraz rozcieńczenia.
  • pochłaniacze wilgoci - najprostszy sposób na pozbycie się nadmiaru wilgoci z wnętrza auta. Skutecznie rozwiązują problem zaparowanych szyb, poprawiając komfort i bezpieczeństwo użytkowania samochodu. Wchłonięta z powietrza wilgoć zmagazynowana zostaje w pochłaniaczu i zamknięta w specjalnie zaprojektowanych granulkach znajdujących się w jego wnętrzu, eliminując ryzyko jakichkolwiek wycieków.
  • kredki i markery koloryzujące - łatwy i szybki sposób na maskowanie ubytków. Zawierają drobiny lakieru akrylowego i masy woskowej, co znacznie zwiększa ich trwałość na powierzchni lakieru.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów