Pozostałe w akcesoria do mycia samochodu

W tej kategorii zgromadziliśmy pozostałe akcesoria do mycia samochodu o różnym przeznaczeniu. Mają one zastosowanie zarówno w codziennej pielęgnacji auta, jak i w bardziej zaawansowanej formie autodetailingu. Z pomocą wysokiej jakości przedmiotów dokładnie wyczyścimy auto, zapewniając sobie możliwość podróżowania w komfortowych warunkach. Wśród pozostałych akcesoriów do mycia samochodu znajdziemy m.in. butelki z dyszami spieniającymi od firmy ADBL wykonane z HDPE, czyli materiału o sporej elastyczności i trwałości. Artykuły wyróżniają się dużą ergonomią oraz funkcjonalnością gwarantującą możliwość pracy na różnych płaszczyznach. Butelki wyposażone są w paski widoku i podziałki ułatwiające przygotowanie skutecznych i efektywnych roztworów oraz kontrolę ilości pozostałego w pojemniku produktu. Praktyczne etykiety umożliwiają podpisanie butelki.

Do akcesoriów przydatnych w eksploatacji pojazdów należą również pochłaniacze wilgoci. Są one najprostszym sposobem na pozbycie się nadmiaru wilgoci z wnętrza pojazdu. Skutecznie rozwiązują problem zaparowanych szyb, poprawiając komfort i bezpieczeństwo podróżowania autem. Dzięki specjalnej konstrukcji wchłonięta wilgoć zostaje zamknięta w pochłaniaczu w postaci granulek, eliminujących ryzyko jakichkolwiek wycieków. W sprzedaży posiadamy również kredki i markery koloryzujące stanowiące szybki i łatwy sposób na maskowanie ubytków na powierzchni lakieru samochodowego. Sprawdź naszą bogatą ofertę pozostałych akcesoriów do mycia samochodu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij