Szczotki

Szczotki do mycia auta to produkty jedyne w swoim rodzaju. Poszczególne egzemplarze doskonale radzą sobie z silnymi i trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, dlatego w każdym dobrze wyposażonym garażu czy warsztacie nie powinno zabraknąć kilku rodzajów produktów. Szczotki do czyszczenia wnętrza pojazdu to zdecydowany numer jeden w naszej ofercie. Akcesoria posiadają różną długość oraz twardość włosia, dlatego też łatwo dostosować je do typu czyszczonego podłoża. Szczotka o sztywnej strukturze sprawdzi się do tapicerki materiałowej, dywaników i wykładzin. Egzemplarze o miękkim włosiu dedykowane są do tapicerek skórzanych. Ich zastosowanie jest całkowicie bezpieczne dla pielęgnowanych powierzchni.

W sklepie dwr.com.pl posiadamy również bogaty wybór szczotek do czyszczenia kół i felg samochodowych. Masywne, o przedłużonej rękojeści narzędzia pomagają przy pozbywaniu się zaschniętego błota i innych trudnych zabrudzeń. W zależności od przeznaczenia wyróżniamy szczotki z włosiem naturalnym, skórzanym, nylonowym oraz wykonanym z tetalonu, dlatego też przed zakupem artykułu, przemyślmy zakres jego zastosowania. W ofercie produktowej naszego sklepu posiadamy szczotki do czyszczenia tapicerek tekstylnych oraz skórzanych, szczotki do mycia felg i kołpaków, a także łańcuchów roweru i motocykla oraz krótkie i teleskopowe szczotki do pielęgnacji karoserii marek DWR, Yato, AMiO, ADBL i K2.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij