Wczytuję dane...

Szczotki

Szczotki do mycia auta, to produkty jedyne w swoim rodzaju. Niekiedy zabrudzenia są tak silne, że bardzo trudno jest nam się ich pozbyć. Dlatego też w naszym podręcznym przyborniku nie powinno zabraknąć kilku rodzajów szczotek.

Szczotki do czyszczenia wnętrza samochodu to numer jeden w naszej ofercie. Posiadają różną długość oraz twardość włosia i dlatego łatwo je dostosować do rodzaju czyszczonego podłoża. Sztywna przyda się do tapicerki materiałowej, dywaników i wykładzin, natomiast szczotka o miękkim włosiu adresowana jest do tapicerki skórzanej. Używając jej będziemy mieć pewność, że nie zarysujemy powierzchni skóry.

W naszym sklepie szeroka gama narzędzi tego typu poświęcona jest też czyszczeniu kół i felg samochodowych. Masywne, o przedłużonej rękojeści szczotki doskonale spełnią swoje zadania przy pozbywaniu się zaschniętego błota i innych zabrudzeń, które powstały w czasie jazdy.

Szczotki, w zależności od przeznaczenia, mają włosie naturalne, skórzane, nylonowe, a nawet wykonane z tetalonu. Dlatego ważne jest, by przed podjęciem decyzji o zakupie wiedzieć, do jakiej pracy narzędzie to będzie stosowane.

 

W sklepie dwr.com.pl oferujemy następujące typy szczotek:

  • do czyszczenia tapicerek tekstylnych,
  • do czyszczenia tapicerek skórzanych,
  • do mycia felg i kołpaków,
  • do mycia łańcuchów roweru i motocykla,
  • do mycia karoserii auta.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów